Архів по місяцям: Cічень 2019

 1. Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Які існують правила в організації освітлення в інтер'єрі? Які фактори слід врахувати, щоб не помилитися й наповнити кімнату по-справжньому красивим і зручним світлом? З чого починати планування освітлення? Давайте розберемося разом.

  читати все
 2. Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Підвісні світильники на стелі — незмінний атрибут більшості інтер'єрів. На якій висоті слід розташовувати люстри та підвіси, щоб освітлення було правильним і комфортним? Які нюанси слід врахувати, розраховуючи висоту розташування підвісних світильників? Відповіді на ці питання ви зможете знайти в нашій статті.

  читати все
 3. Відеоогляд точкових світильників MSP від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд точкових світильників MSP від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і роботу вбудованих точкових Led-світильників серії MAXUS Slim Panel. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики, особливості комплектації та підключення моделей, а також отримати уявлення про їхню роботу в реальних умовах.

  читати все
 4. Відеоогляд точкових світильників SDL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд точкових світильників SDL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості вбудованих точкових Led-світильників MAXUS SDL 3-step. Ознайомтеся з технічними характеристиками, особливостями комплектації та підключення моделей 3-step, подивившись відеоогляд від експерта компанії MAXUS. Дізнайтеся, як виглядає, працює й управляється світильник в реальних умовах.

  читати все
 5. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Transformer від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Transformer від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL Transformer. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника, а також отримати уявлення про його роботу й практичне керування «розумним» функціоналом у реальних умовах.

  читати все
 6. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Sound від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Sound від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL Sound. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника, а також отримати уявлення про його роботу, звучання та практичне керування «розумним» функціоналом у реальних умовах.

  читати все
 7. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL RGB від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL RGB від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL RGB. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника. Переглянувши відео, ви отримаєте уявлення про роботу настільної лампи та практичне керування її «розумним» функціоналом у реальних умовах, а також рекомендації щодо використання моделі в побуті.

  читати все
 8. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника, а також отримати уявлення про роботу й рекомендації щодо використання настільної лампи в реальних умовах.

  читати все
 9. Відеоогляд настінно-стельових світильників MAXUS MCL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настінно-стельових світильників MAXUS MCL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості настінно-стельового функціонального led-світильника серії MAXUS Ceiling Light. Ознайомтеся з технічним устроєм і характеристиками, особливостями комплектації та підключення моделей 3-step, подивившись відеоогляд від експерта компанії MAXUS. Дізнайтеся, як виглядає, підключається, працює й керується світильник у реальних умовах.

  читати все
 10. Відеоогляд антивандальних світильників ЖКГ GLOBAL від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд антивандальних світильників ЖКГ GLOBAL від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і роботу антивандального настінно-стельового led-світильника GLOBAL. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики, особливості комплектації та монтажу моделей. Переглянувши відео, ви отримаєте уявлення про роботу світильника в реальних умовах, а також рекомендації щодо його використання.

  читати все
Сторінка