LED Освітлення

 1. Серія «Збери сам» – оригінальні світильники своїми руками

  Серія «Збери сам» – оригінальні світильники своїми руками

  Бажаєте освітити свою оселю унікальними світильниками, дизайном яких можна хвалитися друзям? Не можете вибрати підходящий світильник серед представлених на ринку? Тоді серія «Збери сам» – саме те, що вам потрібно.

  читати все
 2. Новинка від GLOBAL – серія декоративних світлодіодних світильників з рівнем захисту від пилу та вологи IP65

  Новинка від GLOBAL – серія декоративних світлодіодних світильників з рівнем захисту від пилу та вологи IP65

  Пропонуємо вашій увазі новинку 2019 року – декоративні LED-світильники Bulkhead – надійні та економічні освітлювальні прилади з поліпшеними технічними характеристиками за помірною ціною.

  читати все
 3. Часто задавані питання про світлодіодні лампи

  Часто задавані питання про світлодіодні лампи

  Користувачі Інтернету регулярно ставлять у пошуковій системі Google різні питання, що стосуються LED-ламп. Ми вирішили вибрати ті з них, які ставляться частіше за інші, та дати на них відповіді.

  читати все
 4. Що таке індекс передачі кольору та чому він важливий при виборі освітлення

  Що таке індекс передачі кольору та чому він важливий при виборі освітлення

  Індекс передачі кольору – параметр, який обов'язково згадують, говорячи про характеристики лампи чи іншого освітлювального приладу. Що саме демонструє цей показник і яким чином можна виміряти його величину? Наскільки індекс передачі кольору відрізняється у різних типів ламп і який вплив це справляє на зоровий комфорт? Дізнайтеся відповіді на ці питання з нашої нової статті.

  читати все
 5. Вплив світла на організм людини

  Вплив світла на організм людини

  Здатність освітлення впливати на здоров'я та самопочуття людини – науково доведений факт. Численні дослідження, проведені фахівцями, виявили прямий зв'язок між впливом світла й процесами, що відбуваються в людському організмі. В чому саме полягає біологічна дія світла? Яке освітлення сприяє якісному відпочинку та підтримці працездатності? Пропоную розібратися разом.

  читати все
 6. Що таке люкси й люмени, та чому вати – не головне в світлодіодному освітленні

  Що таке люкси й люмени, та чому вати – не головне в світлодіодному освітленні

  Чому одна LED-лампа світить сильніше, ніж інша, такої ж потужності? Що таке світловий потік і чим він відрізняється від освітленості? Як визначитися з кількістю ламп, знаючи їх світловий потік і розміри приміщення. Відповіді на ці питання ви знайдете в нашій новій статті.

  читати все
 7. Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Які існують правила в організації освітлення в інтер'єрі? Які фактори слід врахувати, щоб не помилитися й наповнити кімнату по-справжньому красивим і зручним світлом? З чого починати планування освітлення? Давайте розберемося разом.

  читати все
 8. Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Підвісні світильники на стелі — незмінний атрибут більшості інтер'єрів. На якій висоті слід розташовувати люстри та підвіси, щоб освітлення було правильним і комфортним? Які нюанси слід врахувати, розраховуючи висоту розташування підвісних світильників? Відповіді на ці питання ви зможете знайти в нашій статті.

  читати все
 9. Настільні лампи MAXUS DeskLamp: нові горизонти в організації робочого простору

  Настільні лампи MAXUS DeskLamp: нові горизонти в організації робочого простору

  Нова серія світильників MAXUS DeskLamp – це «розумні» настільні лампи, які мають розширений функціонал і незмінно високу якість. Природна і натуральна передача кольору освітлюваних об'єктів та можливість вибору яскравості й температури світла – відмінний спосіб підвищити продуктивність роботи школяра, студента чи співробітника офісу.

  читати все
 10. Новий розумний світильник MAXUS Functional: комфорт і зручність керування світлом

  Новий розумний світильник MAXUS Functional: комфорт і зручність керування світлом

  Новий світильник MAXUS Functional – це ефективне поєднання високої якості, надійності та функціональності, створене фахівцями компанії MAXUS для Вашого комфорту. Компактні розміри (діаметр – 49 см, висота – 7 см), висока енергоефективність – 85 lm/W і простота монтажу роблять цей світильник оптимальним рішенням для використання в різноманітних приміщеннях, а наявність пульта управління дає можливість легко налаштувати освітлення в кімнаті на свій смак.

  читати все
Сторінка