LED Освітлення

 1. Що таке люкси й люмени, та чому вати – не головне в світлодіодному освітленні

  Що таке люкси й люмени, та чому вати – не головне в світлодіодному освітленні

  Чому одна LED-лампа світить сильніше, ніж інша, такої ж потужності? Що таке світловий потік і чим він відрізняється від освітленості? Як визначитися з кількістю ламп, знаючи їх світловий потік і розміри приміщення. Відповіді на ці питання ви знайдете в нашій новій статті.

  За часів повсюдного поширення ламп розжарювання (ЛЗП), знаючи, скільки ват споживає лампа, можна було з упевненістю передбачати, скільки світла вона буде давати. Дві лампи однакової потужності, вироблені на різних заводах, випромінюють практично однакову кількість світла, і, купуючи ЛЗП, покупцеві досить було орієнтуватися на показник її потужності. Зараз ЛЗП в минулому, але й досі багато хто діє подібним чином і при купівлі світлодіодних ламп, хоча з ними справа йде трохи інакше.

  Світловий потік і енергоефективність

  Основним і найбільш значущим параметром будь-якого освітлювального приладу є кількість світла, яку він виробляє за одиницю часу. Ця величина називається світловим потоком джерела

  читати все
 2. Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Які існують правила в організації освітлення в інтер'єрі? Які фактори слід врахувати, щоб не помилитися й наповнити кімнату по-справжньому красивим і зручним світлом? З чого починати планування освітлення? Давайте розберемося разом.

  читати все
 3. Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Підвісні світильники на стелі — незмінний атрибут більшості інтер'єрів. На якій висоті слід розташовувати люстри та підвіси, щоб освітлення було правильним і комфортним? Які нюанси слід врахувати, розраховуючи висоту розташування підвісних світильників? Відповіді на ці питання ви зможете знайти в нашій статті.

  читати все
 4. Настільні лампи MAXUS DeskLamp: нові горизонти в організації робочого простору

  Настільні лампи MAXUS DeskLamp: нові горизонти в організації робочого простору

  Нова серія світильників MAXUS DeskLamp – це «розумні» настільні лампи, які мають розширений функціонал і незмінно високу якість. Природна і натуральна передача кольору освітлюваних об'єктів та можливість вибору яскравості й температури світла – відмінний спосіб підвищити продуктивність роботи школяра, студента чи співробітника офісу.

  читати все
 5. Новий розумний світильник MAXUS Functional: комфорт і зручність керування світлом

  Новий розумний світильник MAXUS Functional: комфорт і зручність керування світлом

  Новий світильник MAXUS Functional – це ефективне поєднання високої якості, надійності та функціональності, створене фахівцями компанії MAXUS для Вашого комфорту. Компактні розміри (діаметр – 49 см, висота – 7 см), висока енергоефективність – 85 lm/W і простота монтажу роблять цей світильник оптимальним рішенням для використання в різноманітних приміщеннях, а наявність пульта управління дає можливість легко налаштувати освітлення в кімнаті на свій смак.

  читати все
 6. Філаментні лампи. Принцип роботи, особливості, переваги та недоліки

  Філаментні лампи. Принцип роботи, особливості, переваги та недоліки

  Що таке філаментна лампа й чому вона краще? Чим вона відрізняється від ламп розжарювання та світлодіодних ламп? У цій статті ви знайдете відповіді на ці питання. Ми докладно розповімо про принцип роботи, особливості, переваги та недоліки філаментних ламп.

  читати все
 7. Новий GLOBAL STREET 30 Вт: консольний світильник з доступною ціною та високою надійністю для невеликих площ

  Новий GLOBAL STREET 30 Вт: консольний світильник з доступною ціною та високою надійністю для невеликих площ

  Вуличний GLOBAL STREET LED 30Вт, 3000 лм, 5000 К, IP65 (GST-0350-01) — це доступна за ціною led-модель з гарантією тривалістю 3 роки та ресурсом роботи 30 000 годин. Консольний світильник адаптований для освітлення односмугових доріг у містах і селах, парків, прибудинкових територій, просторів, що прилягають до заводів, та інших об'єктів середньої та невеликої площі.

  читати все
 8. 11 трендів в освітленні інтер'єрів. Нове розуміння комфорту і рішення, про які краще забути

  11 трендів в освітленні інтер'єрів. Нове розуміння комфорту і рішення, про які краще забути

  Колірна температура, яку можна змінювати, архітектурне світло, нестандартні вбудовані світильники та ще десяток інших новинок поступово стають звичними для модних інтер'єрів. Спробуємо розібратися, за якими тенденціями варто слідувати, а про які — краще забути. Знайомтеся з новою добіркою, щоб оформити будинок красиво і комфортно.

  читати все
 9. Як обрати вбудовані світильники? Гід з основних питань

  Як обрати вбудовані світильники? Гід з основних питань

  Вбудовувані світильники зручні й добре поєднуються з різними інтер'єрами, тому їх часто можна побачити в квартирах і магазинах, офісах, навчальних та інших закладах. Надворі вони допомагають оформляти будівлі, освітлювати сходи, тротуари й автодороги. 

  читати все
 10. Правильне освітлення магазину. Вибираємо світло, яке продає

  Правильне освітлення магазину. Вибираємо світло, яке продає

  Світло впливає на кількість продажів і привабливість магазину в очах покупців. У цій статті пропонуємо розглянути питання докладніше та дізнатися, як організувати освітлення, яке зробить бізнес успішним.

  читати все
Сторінка