Огляди продукції від експертів

 1. Відеоогляд точкових світильників MSP від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд точкових світильників MSP від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і роботу вбудованих точкових Led-світильників серії MAXUS Slim Panel. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики, особливості комплектації та підключення моделей, а також отримати уявлення про їхню роботу в реальних умовах.

  читати все
 2. Відеоогляд точкових світильників SDL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд точкових світильників SDL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості вбудованих точкових Led-світильників MAXUS SDL 3-step. Ознайомтеся з технічними характеристиками, особливостями комплектації та підключення моделей 3-step, подивившись відеоогляд від експерта компанії MAXUS. Дізнайтеся, як виглядає, працює й управляється світильник в реальних умовах.

  читати все
 3. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Transformer від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Transformer від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL Transformer. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника, а також отримати уявлення про його роботу й практичне керування «розумним» функціоналом у реальних умовах.

  читати все
 4. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Sound від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL Sound від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL Sound. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника, а також отримати уявлення про його роботу, звучання та практичне керування «розумним» функціоналом у реальних умовах.

  читати все
 5. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL RGB від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL RGB від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL RGB. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника. Переглянувши відео, ви отримаєте уявлення про роботу настільної лампи та практичне керування її «розумним» функціоналом у реальних умовах, а також рекомендації щодо використання моделі в побуті.

  читати все
 6. Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настільної лампи MAXUS DKL від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості світлодіодної настільної лампи MAXUS DKL. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики та особливості комплектації Led-світильника, а також отримати уявлення про роботу й рекомендації щодо використання настільної лампи в реальних умовах.

  читати все
 7. Відеоогляд настінно-стельових світильників MAXUS MCL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд настінно-стельових світильників MAXUS MCL 3-step від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і функціональні можливості настінно-стельового функціонального led-світильника серії MAXUS Ceiling Light. Ознайомтеся з технічним устроєм і характеристиками, особливостями комплектації та підключення моделей 3-step, подивившись відеоогляд від експерта компанії MAXUS. Дізнайтеся, як виглядає, підключається, працює й керується світильник у реальних умовах.

  читати все
 8. Відеоогляд антивандальних світильників ЖКГ GLOBAL від експерта компанії MAXUS

  Відеоогляд антивандальних світильників ЖКГ GLOBAL від експерта компанії MAXUS

  Оцініть зовнішній вигляд і роботу антивандального настінно-стельового led-світильника GLOBAL. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики, особливості комплектації та монтажу моделей. Переглянувши відео, ви отримаєте уявлення про роботу світильника в реальних умовах, а також рекомендації щодо його використання.

  читати все
 9. Відеоогляд Spot-світильників MAXUS від експерта компанії

  Відеоогляд Spot-світильників MAXUS від експерта компанії

  Оцініть зовнішній вигляд і роботу спот-світильників MAXUS. Відеоогляд від експерта компанії MAXUS дозволить дізнатися про технічні характеристики, особливості комплектації і монтажу моделей. Переглянувши відео, ви отримаєте уявлення про роботу світильників в реальних умовах, а також рекомендації по використанню.

  читати все