Освітлення в інтер'єрі

 1. Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Світлодизайн інтер'єрів: як організувати комфортне й ефектне освітлення

  Які існують правила в організації освітлення в інтер'єрі? Які фактори слід врахувати, щоб не помилитися й наповнити кімнату по-справжньому красивим і зручним світлом? З чого починати планування освітлення? Давайте розберемося разом.

  читати все
 2. Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Люстри та підвіси. На якій висоті слід розміщувати підвісні світильники

  Підвісні світильники на стелі — незмінний атрибут більшості інтер'єрів. На якій висоті слід розташовувати люстри та підвіси, щоб освітлення було правильним і комфортним? Які нюанси слід врахувати, розраховуючи висоту розташування підвісних світильників? Відповіді на ці питання ви зможете знайти в нашій статті.

  читати все
 3. Настільні лампи MAXUS DeskLamp: нові горизонти в організації робочого простору

  Настільні лампи MAXUS DeskLamp: нові горизонти в організації робочого простору

  Нова серія світильників MAXUS DeskLamp – це «розумні» настільні лампи, які мають розширений функціонал і незмінно високу якість. Природна і натуральна передача кольору освітлюваних об'єктів та можливість вибору яскравості й температури світла – відмінний спосіб підвищити продуктивність роботи школяра, студента чи співробітника офісу.

  читати все
 4. Новий розумний світильник MAXUS Functional: комфорт і зручність керування світлом

  Новий розумний світильник MAXUS Functional: комфорт і зручність керування світлом

  Новий світильник MAXUS Functional – це ефективне поєднання високої якості, надійності та функціональності, створене фахівцями компанії MAXUS для Вашого комфорту. Компактні розміри (діаметр – 49 см, висота – 7 см), висока енергоефективність – 85 lm/W і простота монтажу роблять цей світильник оптимальним рішенням для використання в різноманітних приміщеннях, а наявність пульта управління дає можливість легко налаштувати освітлення в кімнаті на свій смак.

  читати все
 5. Філаментні лампи. Принцип роботи, особливості, переваги та недоліки

  Філаментні лампи. Принцип роботи, особливості, переваги та недоліки

  Що таке філаментна лампа й чому вона краще? Чим вона відрізняється від ламп розжарювання та світлодіодних ламп? У цій статті ви знайдете відповіді на ці питання. Ми докладно розповімо про принцип роботи, особливості, переваги та недоліки філаментних ламп.

  читати все
 6. 11 трендів в освітленні інтер'єрів. Нове розуміння комфорту і рішення, про які краще забути

  11 трендів в освітленні інтер'єрів. Нове розуміння комфорту і рішення, про які краще забути

  Колірна температура, яку можна змінювати, архітектурне світло, нестандартні вбудовані світильники та ще десяток інших новинок поступово стають звичними для модних інтер'єрів. Спробуємо розібратися, за якими тенденціями варто слідувати, а про які — краще забути. Знайомтеся з новою добіркою, щоб оформити будинок красиво і комфортно.

  читати все
 7. Як обрати вбудовані світильники? Гід з основних питань

  Як обрати вбудовані світильники? Гід з основних питань

  Вбудовувані світильники зручні й добре поєднуються з різними інтер'єрами, тому їх часто можна побачити в квартирах і магазинах, офісах, навчальних та інших закладах. Надворі вони допомагають оформляти будівлі, освітлювати сходи, тротуари й автодороги. 

  читати все
 8. Як освітити орендовану квартиру. 9 зручних і бюджетних прийомів

  Як освітити орендовану квартиру. 9 зручних і бюджетних прийомів

  У житлі, яке здають в оренду, часто не вистачає затишного місцевого освітлення, а іноді й мінімально зручного світла. Вирішити цю проблему важко. Нові мешканці не хочуть вкладати сили та кошти в орендовану квартиру, а господарі не завжди згодні на зміни в інтер'єрі.

  У цій статті розповідаємо про прості та недорогі способи організувати зручне світло в кімнаті, в яку ви в'їхали зовсім недавно.

  читати все
 9. Правильне освітлення у вітальні. Планування світла, вибір світильників, фотоприклади

  Правильне освітлення у вітальні. Планування світла, вибір світильників, фотоприклади

  У вітальні відпочивають і приймають друзів, відзначають свята й займаються десятком інших справ. Кожна з цих ситуацій вимагає відповідного освітлення. Крім того, вітальня має певну форму, інтер'єр та інші особливості, їх теж потрібно врахувати, коли ви вибираєте світильники. У новій статті ми розповідаємо про ці й інші питання.

  читати все
 10. Світло в передпокої. Вибираємо світильники й створюємо правильне освітлення

  Світло в передпокої. Вибираємо світильники й створюємо правильне освітлення

  Передпокій з неправильним освітленням завдасть масу проблем. Якщо світла недостатньо, мешканці й гості будинку не зможуть з комфортом займатися повсякденними справами: одягатися, взуватися, поправляти зачіску. У такій кімнаті можуть відбуватися дрібні неприємності: ви будете втрачати речі, спотикатися тощо.

  У новій статті розповідаємо, як попередити помилки, зробивши кімнату затишною та зручною.

  читати все
Сторінка