Бажаєте освітити свою оселю унікальними світильниками, дизайном яких можна хвалитися друзям? Не можете вибрати підходящий світильник серед представлених на ринку? Тоді серія «Збери сам» – саме те, що вам потрібно.

Світильники серії «Збери сам» – справжня знахідка для тих, хто цінує оригінальність, полюбляє сміливі експерименти та отримує задоволення від творчості. Щоб зібрати світильник не потрібно жодних спеціальних навичок: це легко може зробити навіть новачок. У комплекті наявна докладна інструкція й всі необхідні елементи кріплення.

Обирайте потрібну потужність

Лаконічна базова модель, потужністю 24 В або 40 В може використовуватися самостійно чи стати основою майбутнього дизайнерського рішення.

Обирайте додаткові аксесуари

Щоб зібрати світильник, використовуйте корпус, який ідеально підійде до вашого інтер'єру. Якої форми він буде – округлої, циліндричної чи зрізаного конуса? Який колір вам більше до вподоби: соковитий червоний, елегантний чорний або невимушений білий?  Якому матеріалу ви віддаєте перевагу: металу чи тканині?

Вибравши ідеальний корпус, подумайте, який варіант кріплення світильника до стелі вам подобається більше: накладний або підвісний. Акуратна монтажна планка легко перетворює накладну модель на стильний підвіс, висоту якого можна відрегулювати самостійно. Максимальна довжина тросиків підвісу – 1470 мм.

Завдяки різноманіттю форм і гнучкій конструкції світильники серії «Збери сам» чудово поєднуються з інтер'єрами будь-якого дизайну від класичного та ретро до лофту й модерну.

Світильники серії «Збери сам» – чудова можливість втілити ваші дизайнерські таланти!