Розумний дім

 1. Контроль і керування домашньою технікою – легко з Maxus Smart

  Контроль і керування домашньою технікою – легко з Maxus Smart

  Скільки пультів потрібно для керування домашніми приладами? Чи можна керувати ними зі смартфона та як це зробити, встановивши один мобільний додаток? Відповідь – у нашій статті.

  читати все
 2. Набір «Дача під контролем» від Maxus Smart – надійний захист будинку

  Набір «Дача під контролем» від Maxus Smart – надійний захист будинку

  Власники приватних будинків і літніх дач добре знають, як складно забезпечити захист і безпеку своєї власності. Міцні двері, високий паркан і надійні замки – це обов'язкові, проте не єдині способи захистити своє житло. Як за допомогою smart-технологій можна забезпечити його безпеку? Як зробити так, щоб заміська дача взимку зустрічала своїх власників теплом і при цьому не переплачувати за опалення? Нова стаття нашого блогу розповідає про це.

  читати все
 3. Новинки від Maxus Smart: ще більше розумних приладів для створення домашнього комфорту

  Новинки від Maxus Smart: ще більше розумних приладів для створення домашнього комфорту

  Роль світла в житті людини важко переоцінити, адже більшість інформації про навколишній світ ми отримуємо за допомогою зору. Якісне освітлення вдома – запорука комфортного та здорового життя. Як зробити домашнє освітлення зручним і затишним, і чим у цьому допоможуть сучасні технології. Читайте про це в нашій новій статті.

  читати все
 4. Maxus Smart – проста та зручна економія сімейного бюджету

  Maxus Smart – проста та зручна економія сімейного бюджету

  Система розумного дому – додаткові витрати чи спосіб заощадити? Як «розумні» прилади допомагають зберегти сімейний бюджет? Кому й для чого корисна домашня автоматизація? Читайте про це в нашій статті.

  читати все