Настільні світлодіодні світильники MAXUS LED

01. 12. 2016

Подаруйте своїй дитині якісне світло, від MAXUS LED, адже це так просто! Нова серія настільних світильників MAXUS LED розроблена спеціально для дітей і враховує всі особливості дитячого зору, створюючи комфортне для очей дитини рівномірне м'яке освітлення.

Світло життєво важливе для правильного і гармонійного розвитку дитини. Розуміючи це, команда бренду MAXUS LED подбала про те, щоб діти отримували максимально якісне й комфортне освітлення, для активного та здорового розвитку.

Адже яскраве дитинство – безцінне! Справжній колір улюбленої іграшки навіть увечері, як в сонячний день, забезпечить високий індекс відбиття світла настільних ламп MAXUS LED. Подбайте про здоров'я очей своєї дитини. Комфортне світло без пульсації й мерехтіння допоможе дитині зберегти зір під час творчих пошуків і навчання.

Якість світла забезпечується завдяки застосуванню спеціальної технології розсіювання світла та інноваційного IC-драйвера. Використання високоякісних світлодіодних чіпів дозволяє досягти особливо чіткої і правильної передачі кольору, так само, як при природному освітленні.

Настільні світильники MAXUS LED рекомендовані фахівцями кафедри офтальмології Академії післядипломної освіти лікарів, Академії медичних наук України.

(За результатами науково-технічної медичної експертизи, продукція MAXUS LED визнана безпечною для очей і схвалена для використання в побуті. З експертного висновку № 0107/Е від 15.08.2016р. кафедри офтальмології Харківської медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України. Висновок поширюється на світлодіодні лампи та настільні світлодіодні лампи).

Настільні світильники MAXUS LED – це світло, яке змінюється разом з потребами дитини. Світильник дозволяє налаштувати комфортну для очей дитини яскравість світла в залежності від яскравості світла інших джерел. Більш яскраве світло збуджує нервову систему дитини, допомагаючи їй бути активною та сконцентрованою, наприклад, під час ігор або навчання. Зменшення світла природним чином заспокоює нервову систему, дозволяючи гармонійно підготувати дитину до сну. Випробуйте функцію діммінга і змінюйте яскравість настільної лампи MAXUS LED для різних потреб дитини за власним бажанням. Здивуйте дітей своїми новими супер-здібностями!

Якісне і комфортне освітлення повинно бути саме там, де дитина бажає грати, читати чи просто мріяти: на ковдрі, літній терасі або просто в затишній «хатці». З MAXUS LED це стає можливим! Тепер ніщо не завадить вашим планам. Якщо необхідно, світильник здатний більше 2 годин працювати від вбудованого акумулятора, дозволяючи дитині використовувати настільну лампу MAXUS LED не тільки під час навчання та творчості, а й в іграх, наприклад, у курені чи наметі.

У пропозиції бренду MAXUS LED нові настільні лампи представлені в двох видах зі споживанням електроенергії 6W і колірною температурою 4100К (денне яскраве світло):

Щоб поставити питання, будь ласка, зв'яжіться з менеджером Call-центру зручним для Вас способом.

Телефони:

  • Загальнонаціональний: (0-800) 50-34-56
  • Київ: (044) 384-40-99
  • Харків: (057) 729-81-17
  • МТС: (050) 589-99-77
  • Київстар: (067) 589-99-77
  • Life: (063) 589-99-77
  • Skype (голосовий зв'язок): maxus-ukraine

Е-mails: contact@maxus.com.ua

Call-центр працює з 9:00 до 18:00, по буднях.