Підбір світлодіодних ламп

Світлодіодні лампи – це високотехнічні джерела світла нового покоління, технологія виробництва яких заснована на використанні світлодіодів. LED-лампочки відрізняються високою енергоефективністю й екологічністю – вони не містять шкідливих речовин і не потребують особливих умов утилізації. При цьому такі лампи надійні та довговічні: вони випромінюють комфортне для людського зору світло, а ресурс їх роботи обчислюється десятками тисяч годин.

Світлодіодні лампи застосовують для освітлення й житлових, і громадських просторів, тому компанії-виробники пропонують своїм клієнтам можливість вибрати підходящий варіант з усього різноманіття лампочок. Один з найпростіших способів підібрати LED-лампу – це визначити її форму чи форм-фактор.

Вибрати світлодіодну лампочку за формою

Важливим елементом будь-якої електричної лампи є цоколь, що забезпечує електричний контакт у місці кріплення лампочки та дозволяє безпечно проводити її заміну. Найбільш поширеними в побуті видами цоколів є E27 і E14, але в спеціалізованих світильниках можуть застосовуватися цоколі Е40, G13, G9 та інші.

Підібрати LED-лампу за цоколем

Що таке колірна температура лампочки?

Колірна температура, одиниця виміру якої називається Кельвіном (К), є особливою характеристикою будь-якої лампи й характеризує спектральний склад світла, випромінюваного джерелом. Чим вище значення цього показника, тим більш «холодним» сприймається світло лампочки. Освітлення теплих тонів рекомендують використовувати в приміщеннях, призначених для відпочинку людей, тоді як світло холодного відтінку буде доречним для просторів, де потрібна підвищена розумова концентрація: громадських установ, офісів і подібних місць.

У нашому інтернет-магазині можна купити світлодіодні лампи, що створюють освітлення певного тону:

Тим, хто бажає отримати не просто джерело освітлення, а також стильну деталь інтер'єру, варто звернути свою увагу на лампочки филамент і арт-деко, здатні підкреслити неповторність лофта чи класичну гармонію вінтажного стилю. Розміщена в заповненій гелієм скляній колбі тонка світлодіодна нитка, забезпечує широкий кут розсіювання світла, а зовнішня привабливість лампи створює вишукану та розслаблюючу атмосферу.

Вибрати лампи світлодіодні Арт-деко та филамент

Крім ламп, призначених для побутового використання, наш інтернет-магазин здійснює продаж джерел світла, що застосовуються для освітлення господарських, громадських і виробничих об'єктів. Є можливість замовити лінійні LED-лампи Т8, а також високопотужні джерела світла з цоколем Е27 або Е40.

Купити світлодіодні лампи для спеціалізованих світильників і промислового використання, офісів і держустанов можна за посиланнями нижче

Клієнти компанії Maxus, добре знайомі з нашим асортиментом, можуть вибрати найбільш підходящий за ціною та параметрами варіант: надійні й ефективні лампочки бренду «Максус» або прості та економічні моделі «Глобал».

Вибрати бренд світлодіодних ламп

Купуючи світлодіодні лампочки брендів Maxus і Global у нашому магазині, клієнти можуть замовити доставку продукції в будь-який регіон України: Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Запоріжжя та інші.

Популярные товары

Читайте статті про світлодіодні лампи

Найбільш поширені види ламп

Джерела освітлення відрізняються одне від одного не лише форм-фактором, цоколем або характеристиками, але, перш за все, своїм типом. Розглянемо переваги та недоліки найбільш популярних типів електричних лампочок.

  • Лампи розжарювання, які також називають «лампами загального призначення» або ЛЗП. Це найпростіший і на даний момент вже застарілий варіант джерела освітлення. Перевагами таких приладів є низька вартість і майже повна відсутність пульсації світла, випромінюваного ними. Як недоліки можна назвати низьку енергоефективність, підвищену чутливість до перепадів напруги в мережі, що скорочує й без того невеликий термін експлуатації.
  • Галогенні лампи є, по суті, різновидом ЛЗП. Їх відмінність полягає в заповненні колби парами галогенів – брому, фтору чи йоду, що дозволяє продовжити термін служби джерела освітлення. До переваг таких ламп, безумовно, можна віднести дуже високий індекс передачі кольору та більш тривалий (у порівнянні з ЛЗП) термін служби. Недоліками ж вважають чутливість до перепадів напруги (потрібен трансформатор або стабілізатор), вкрай високу температуру нагрівання, крім того, встановлюючи лампочку, її не можна торкатися без рукавичок.
  • Люмінесцентні лампи мають такі достоїнства, як економічність (у 5 разів економніші за ЛЗП) і тривалий термін служби, але при цьому містять шкідливі речовини, часто схильні до мерехтіння світла, залежні від стабільності електромережі та кількості циклів увімкнення/вимкнення.
  • Світлодіодні лампочки – найсучасніші та найбільш енергоефективні джерела світла. Безперечною перевагою таких ламп є екологічна безпека, тривалий ресурс роботи, комфортне для зору світло, відсутність сильного нагріву та великий вибір моделей на будь-який смак. Основним недоліком прийнято вважати відносно високу вартість таких ламп, проте з розвитком технологій, LED-лампочки поступово «дешевшають».