Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Проектування систем Розумний дім

Проектування систем Розумний дім
Кожна послуга розраховується індивідуально, тому залиште свій запит, і наш менеджер зв'яжеться з Вами

Проектуємо системи Розумного дому для автоматизації житлової та комерційної нерухомості. Забезпечуємо автоматизацію комерційних об’єктів і приватних будинків і квартир: керування освітленням, безпекою та кліматом. Система ґрунтується на бездротових технологіях WiFi та ZigBee, тож впроваджується без проведення ремонтних або капітальних монтажних робіт. Керувати  системою можна з одного мобільного додатка.

 

Переваги SMART

Швидка окупність

Строк повернення коштів, витрачених на автоматизацію житлової чи комерційної нерухомості за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій, від 2-х років

Бездротові технології

Бездротові технології дозволяють впроваджувати систему без реконструкції об’єкта та проведення демонтажних / монтажних робіт

Асортимент

Асортимент SMART продукції дозволяє вирішити 90% задач з автоматизації та вибрати пристрої, відповідні до дизайну

 

Що ми пропонуємо

Керування освітленням

Настроювання, запуск і збереження сценаріїв освітлення в приміщеннях, керування ними через додаток MAXUS SMART. Автоматичне керування освітленням за допомогою датчиків руху.

Керування кліматом

Керування термостатами, кондиціонерами, обігрівачами та зволожувачами повітря дозволяє автоматично підтримувати в приміщенні комфортний мікроклімат.

Безпека

Системи забезпечення зовнішньої безпеки: відеоспостереження, контроль руху й доступу до приміщення, контроль стану вікон і дверей.

Системи забезпечення внутрішньої безпеки: захист від пожеж, витоків води та газу, замикання електрики та інших аварійних ситуацій.

 

Більш докладну інформацію щодо цієї послуги ви можете отримати на https://platform.maxus.ua

Співробітництво

Дизайнерам і архітекторам

Широкий вибір декоративних і функціональних світлодіодних світильників. Експертна консультація з підбору продуктів.

Індивідуальна комерційна політика.

Проектантам

Підбираємо продукти відповідно до проекту з дотриманням усіх специфікацій.

Індивідуальна комерційна політика.

Девелоперам

Комплектуємо будь-який об’єкт будівництва системами освітлення та автоматизації. Забезпечуємо перевірку, доставку, установку, гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Гнучка цінова політика.

12