Світлодіодний лінійний світильник серії LINE

14. 09. 2017

Світлодіодний лінійний світильник серії LINE був створений як повна заміна традиційних світильників під лампу Т8, ЛПП 2*36 Вт, ЛПП 2*58 Вт.
Світильник побутового і виробничого освітлення. Розроблений інженерами компанії MAXUS IC для супермаркетів, складських, виробничих, технологічних і побутових приміщень.
Екологічно безпечний, не містить ртуті та свинцю, не шкодить навколишньому середовищу.

Світлодіодний лінійний світильник серії LINE від компанії MAXUS IC
може використовуватися як пряма заміна світильників з лампами Т8 ЛПП 2*36 Вт, ЛПП 2*58 Вт, які мають габаритну довжину:
1200мм
1500мм
Розробляючи світильник, компанія MAXUS IC приділила особливу увагу светотехническим характеристикам світильника. Світильник відповідає всім вимогам освітленості виробничих і побутових приміщень.

Відсутність ефекту засліплення за рахунок використання матового розсіювача дозволяє застосовувати світильник у виробничих і технологічних приміщеннях, сприяючи якісному обслуговуванню чи процесу виробництва.

КСС линейного светильника LINE

рис 1. КСС світлодіодного світильника LINE

Світлодіодний лінійний світильник серії LINE від компанії MAXUS IC зручний в монтажі та підключенні до електромережі.

монтаж, установка светодиодного светильника LINE

рис 2. монтаж світильника

Світильник можна монтувати як на підвіси троса, так і на поверхню стелі або стіни в будь-якому необхідному положенні.

Можливість магістрального підключення світлодіодних лінійних світильників серії LINE в лінію дозволяє економити кошти на монтажі та кабельній продукції, немає необхідності в прокладанні додаткових ліній кабельних мереж.

подсключение светильника LINE

рис 3. магістральне підключення

Корпус світлодіодних лінійних світильників серії LINE може бути виконаний з використанням алюмінію чи пластику. Надійний металевий корпус забезпечує світильнику додаткову жорсткість конструкції, а отже – довговічність у використанні та додатковий захист. У свою чергу, корпус з міцного пластику дозволяє знизити ціну лінійного світильника, без значних втрат міцності.

корпус светодиодного светильника LINE

рис 4. корпус світлодіодного світильника

Високий клас герметизації корпусу IP65 світлодіодних лінійних світильників серії LINE дає можливість використовувати їх в приміщеннях з підвищеною запиленістю й забрудненістю, таких як виробничі цехи, склади, з урахуванням всіх вимог до освітленості. Нижче розглянуто приклад освітлення складського приміщення загальною площею 3500 м2 і при розміщенні світильника на висоті 6 метрів від статі, з використанням лінійного світильника Maxus LN-258-PL-03 LINE

освещённость складского помещения

рис 5. приклад освітлення складу

При поточних тарифах на електроенергію для підприємств України, середній період окупності витрат на заміну традиційних джерел світла світлодіодними світильниками становить близько року. При цьому, світильники Maxus мають 3-річний термін гарантії. Якщо також врахувати відсутність витрат на утилізацію – напрошується очевидний висновок: світлодіодні лінійні світильники серії LINE – вигідна альтернатива традиційним світильникам ЛПП з люмінесцентними лампами.

Поставити питання, отримати додаткову консультацію, або допомогу в створенні проекту освітленості, ви можете, залишивши заявку для опрацювання нашим експертом за посиланням.

Щоб купити світлодіодні лінійні світильники серії LINE – достатньо оформити замовлення на сайті офіційного інтернет магазину компанії Maxus IC, або звернутися до наших консультантів будь-яким зручним для вас способом.

Телефони:

  • Загальнонаціональний: (0-800) 50-34-56
  • Київ: (044) 384-40-99
  • Харків: (057) 729-81-17
  • МТС: (050) 589-99-77
  • Київстар: (067) 589-99-77
  • Life: (063) 589-99-77

Е-mails: contact@maxus.com.ua

Call-центр працює з 9:00 до 18:00, по буднях.