Світлодіодні лампи з цоколем Е14

37 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг
 1. Артикул: 1-LED-548-01
  Лампа світлодіодна філаментна MAXUS G45 4W яскраве світло E14 (1-LED-548-01)
 2. Артикул: 1-LED-7037
  Лампа світлодіодна філаментна MAXUS арт деко C37 4W 2200K E14 Amber

37 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Світлодіодні лампи з Е14 цоколем – другий з найбільш поширених у нашому регіоні видів джерел світла, що застосовуються в побуті. Цей вид цоколя ще називають Small Edison Screw або «міньйон».

Початково лампочки з цоколем E14 вироблялися як джерела світла декоративного призначення. Їх встановлювали в світильники з плафонами маленьких розмірів, у відкриті світильники у вигляді свічників, у витончені кришталеві люстри – тобто туди, де моделі зі стандартним цоколем Е27 здавалися б громіздкими.

Моделі з цоколем E14, найчастіше встановлюють у декоративні світильники, рідше – в звичайні побутові. Їх очевидною перевагою, крім невеликого розміру, є також висока ефективність, пожежна й екологічна безпека, тривалий термін експлуатації та, звісно, комфортне світло.

Якими бувають LED-лампи Е14

Залежно від технологічного рішення лампи Е14 поділяють на:

 • моделі стандартного типу, що являють собою конструкції, в яких світлодіоди закріплені на спеціальній тепловідводній друкованій платі;
 • джерела світла виду Filament, які відрізняються особливою конструкцією світлодіодів, що виглядають як тонкі нитки, вмонтовані в наповнену газом скляну колбу.

LED-лампочки з цоколем E14, з причини своєї декоративної функції, є досить малопотужними: більшість представлених на ринку ламп мають потужність від 1 до 12 Вт.

Оскільки, лампи Е14 призначені для установки в найрізноманітніших приміщеннях, діапазон їх колірної температури лежить у межах від 2000 до 6500 К.

Найчастіше моделі з Е14 цоколем виготовляють у форм-факторах, призначених для декоративних світильників:

 • C – форм-фактор з колбою у формі «свічки» чи «свічки на вітрі». Використовується для моделей з вузькими чи маленькими плафонами, для невеликих і відкритих світильників;
 • G – форм-фактор, колба якого виготовлена у вигляді кулі. Застосовується для незвичайних і відкритих світильників, моделей з широкими конусоподібними плафонами;
 • R – форм-фактор, який має рефлекторну колбу – «гриб». Такі джерела, в основному, застосовують для організації акцентного освітлення в інтер'єрі.

Дещо рідше цоколь E14 застосовують у форм-факторах:

 • А – форм-фактор з формою колби у вигляді груші. Як правило, такі моделі використовуються для установки в побутові світильники;
 • MR – форм-фактор ламп, що застосовуються для створення вузькоспрямованого променю світла в акцентному та декоративному освітленні.

Чим хороші світлодіодні лампи з цоколем E14

Універсальні. На сьогоднішній день у продажу легко можна знайти відповідне джерело світла, яке б максимально відповідало бажанням покупця щодо зовнішнього вигляду, ціни та якості.

Економні. Такі моделі – безперечний лідер з енергоефективності серед джерел світла, їх застосування забезпечує стабільну економію електроенергії й скорочує рахунки за комунальні послуги.

Володіють тривалим ресурсом роботи. Подібні джерела світла розраховані на десятки тисяч годин служби, при цьому кількість циклів включення/вимикання не впливає на їхню працездатність.

Випромінюють комфортне світло. Якісні моделі Е14 світять рівно, не мерехтять і не пульсують, їх світло є щадним для зору.

Екологічно- і пожежобезпечні. LED-джерела освітлення не нагріваються до високих температур, що усуває небезпеку виникнення пожежі та отримання опіків. Вони не містять ртуті та інших шкідливих речовин, тому не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Купити світлодіодну лампу з цоколем E14 дуже просто – достатньо зайти на сайт нашого інтернет-магазину й замовити вподобану модель з асортименту брендів Maxus та Global. Ви можете вибрати декоративні джерела серії арт-деко, високоефективні філаментні лампи «Максус» або прості бюджетні моделі «Глобал».

Купуйте джерела світла, використовуючи зручні способи оплати та отримуйте кваліфіковані консультації фахівців. Замовляйте безкоштовний розрахунок освітлення й доставку в будь-яку точку України: від Харкова до Львова, від Дніпра та Запоріжжя до Києва й Одеси.

Maxus – ми створюємо світло для вашого комфорту!