Накладні світильники

27 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

27 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Накладні світильники відрізняє спосіб монтажу. Вони не вбудовуються в поверхню, як точечные модели, а просто кріпляться так, щоб щільно прилягати до стіни чи стелі.

Накладні джерела добре підходять для віталень, дитячих, коридорів та інших кімнат будинку. Особливо часто їх використовують в приміщеннях малої площі або з низькими стелями.

Також накладні світильники замовляють для оформлення холів і номерів готелів, залів кафе. Їх часто можна побачити в салонах краси, невеликих магазинах, адміністративних будівлях. Такі моделі вибирають для установ, де бувають діти. Закритий плафон попереджає контакт з джерелами світла, а невеликі розміри знижують ймовірність того, що дитина випадково зачепить електроприлад.

На вулицях без накладних світильників важко обійтися. Їх часто встановлюють під козирком над входом в будинок, магазин або інший об'єкт. Ще їх зручно використовувати для освітлення альтанок, веранд, терас.

Види накладних світильників

Ці моделі ділять на типи в залежності від рівня захисту від зовнішніх впливів. Світильники з IP20 можна встановлювати тільки усередині приміщень з нормальною кількістю вологи і пилу. Накладні моделі із захистом IP44 зазвичай вибирають для вологих або запилених просторів, наприклад, ванної чи виробництва. На вулиці потрібна світлотехніка з IP54 або вище.

Залежно від дизайну виділяють світильники-тарілки з невисокою ціною, бра, моделі-пазли тощо. Їх вибирають для будинків, магазинів, студій та інших невеликих просторів. У приміщеннях значної площі, на зразок офісів, виробництв або супермаркетів, зазвичай використовують накладні панелі Армстронг. Для освітлення під'їздів, входів до будинків розроблені спеціальні ЖКГ-моделі.

Переваги цих LED-світильників:

  • монтуються на поширені поверхні: гіпсокартон, дерево, цеглу, бетон та ін.;
  • не займають багато місця, тому непогано виглядають навіть в проблемних приміщеннях — невеликих, вузьких, з низькими стелями;
  • встановлюються без додаткових маніпуляцій: не вимагають підготовки ніші, як врізні, або кронштейна, як підвіси;
  • великий вибір моделей для різних інтер'єрів: від класичних тарілок до виробів зі змінними абажурами;
  • підходять для загального й місцевого освітлення.

Вибирайте якість, економію та зручні покупки

У цьому розділі можна купити накладні LED-світильники для будинку, офісу, магазину, готелю, адміністративних будівель та інших просторів. Також ми пропонуємо моделі, які підходять для вологих приміщень або вулиці.

Щоб покупці могли комплексно вирішити задачу освітлення, магазин веде продаж різної продукції: від світлодіодних ламп до смарт-світильників або консольних моделей. Вироби під брендами GLOBAL, MAXUS і Intelite — це сучасна техніка, яка дає комфортне для зору світло, допомагає економити й працює надійно в умовах електромереж України.

У магазині «Максус» можуть купити товари приватні й юридичні особи з Києва, Харкова та інших регіонів країни, тому що у нас є:

  • консультанти, які детально розкажуть про товар, дадуть відповідь на питання і допоможуть з вибором;
  • доставка в регіони України;
  • перевірка комплектності і працездатності світильника перед відправкою;
  • готівковий, безготівковий та інші способи оплати;
  • безкоштовний розрахунок освітлення та супутні сервіси.

Вибирайте комфортне й економічне світло!