Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн.

Лампи філаментні

1 товар

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

1 товар

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Філаментні лампи – це LED-лампи особливого типу, зовні схожі на побутові лампи розжарювання. Всередині заповненої інертним газом скляної колби розміщені світлодіоди певної конструкції, що нагадують нитки. Саме тому такі лампи й називають филаментами (від англійського «filament» – нитка).

Завдяки особливостям своєї конструкції філаментні лед-лампи мають досить широкий спектр застосування. Такі джерела світла використовують для створення загального, місцевого та декоративного освітлення найрізноманітніших просторів. Ці LED-лампочки відрізняються високою енергоефективністю й володіють дуже широким кутом розсіювання світла, тому філаментні лампи застосовують для створення рівномірного освітлення, що заповнює.

Як елементи інтер'єру вони чудово поєднуються зі світильниками, виконаними в класичному чи старовинному стилі, вони відтіняють блиск кришталю та створюють неповторну естетику ретро.

Види ламп filament

Залежно від області застосування виділяють класичні та декоративні філаментні LED-лампи. Лампочки з прямими нитками та прозорою колбою у формі груші чи свічки використовуються для того, щоб освітити житлові або громадські простори максимально яскраво, їх також застосовують для освітлення класичних парків, скверів, набережних та інших місць відпочинку. Завдяки дуже широкому куту, під яким розсіюється світло (майже 360º), філаментні лампи здатні освітлювати простір навколо них рівномірно.

Світлодіодні нитки лампочок декоративних серій звиваються в дуги, спіралі, зигзаги та інші химерні конфігурації. Колби незвичайних форм дозволяють цим джерелам світла стати гармонійним доповненням інтер'єрів, оформлених в різних стилях – від лофта й мінімалізму до класики та модерну. Іноді всередині колби наноситься спеціальне напилення, щоб надати світлу, що випромінюється, особливого відтінку. Декоративні філаментні лампи створюють теплу й затишну атмосферу, їх можна побачити в інтер'єрі бару та кав'ярні, спальні чи вітальні.

Філаментні лампи торгової марки «MAXUS»

Світлодіодну продукцію наших брендів можна купити в магазинах будь-якого великого міста України: у Львові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Києві чи Харкові. До послуг тих, хто вважає за краще здійснювати покупки, не витрачаючи часу на довгі пошуки потрібної моделі, інтернет-магазин компанії MAXUS, що здійснює продаж якісних та ефективних філаментних ламп за вигідними цінами. Ми пропонуємо, як класичні, так і декоративні моделі лампочок filament. Ці джерела світла стійкі до перепадів напруги в мережі, для них характерні природна передача відтінків, тривалий термін служби та комфортне світло без пульсацій і мерехтіння.

Щоб забезпечити нашим клієнтам максимальну зручність здійснення покупок, ми організували:

  • професійні консультації та рекомендації під час підбору світлотехніки;

  • доставку в усі регіони України;

  • використання різних способів оплати: готівкового, безготівкового та післяплати;

  • можливість замовити безкоштовний розрахунок освітлення;

  • надання послуг монтажу освітлювальної продукції для жителів Києва та Харкова.

Обирайте естетичні та якісні джерела світла від MAXUS!