Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Світлодіодні панелі

30 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг
  1. Артикул: FPN-600-02
    Рамка монтажна FRAME PANEL 600*600 WT

30 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Світлодіодні панелі – це світильники, що являють собою тонку панель, яка світиться. Джерелами світла в таких пристроях є світлодіоди – напівпровідникові кристали, що випромінюють світло.

LED-панель являє собою своєрідний сендвіч, що складається з декількох шарів: тонкої металевої пластини, що забезпечує певну жорсткість всієї конструкції, ущільнювача та відбивача. За ними знаходяться оптичний елемент, що забезпечує рівномірний розподіл світла по всій поверхні світильника, та розсіювач. Всі ці шари об'єднані в жорсткій алюмінієвій рамці, до якої з двох або з чотирьох боків кріпляться світлодіодні лінійки. Цей алюмінієвий корпус є також радіатором.

Види й застосування LED-панелей

Світлодіодні панелі відрізняються за розмірами, формою, способом монтажу й температурою світлового потоку. Найбільш поширеним видом панелей є світильники розміром 600х600 мм, що ідеально підходять для установки до стелі Армстронг. Такі лед-панелі використовуються для освітлення житлових, адміністративно-офісних, освітніх, розважальних, торгових і виробничих просторів.

Переваги цих світильників

Комфортне й рівномірне освітлення. За умови вибору виробниками якісних технічних компонентів, а також правильно сконструйованому джерелі живлення, світлодіодні панелі забезпечують рівне розсіяне освітлення без мерехтіння та пульсації.

Економічність. Використання світлодіодів в якості джерела світла дозволяє лед-панелям споживати в кілька разів менше енергії, ніж люмінесцентні лампи, при цьому світловий потік LED-моделей набагато яскравіший.

Універсальність і простота установки. Завдяки тонкому корпусу панель легко монтується й естетично виглядає на різноманітних стелях: з бетону, гіпсокартону, пластику чи панелей Армстронг. Існуючі моделі панелей можна встановлювати накладним, врізним або підвісним способом, використовуючи додаткові комплекти кріплення для відповідних типів монтажу.

Екологічність і безпека. Ці освітлювальні прилади не нагріваються до високих температур, тому легко можуть бути встановлені поруч зі стельовими покриттями з легкозаймистих матеріалів. Такі світильники не продукують ультрафіолетові чи інфрачервоні промені, не містять ртуті й не вимагають спеціальних умов утилізації.

Довговічність і практичність. Світлодіодні панелі мають ресурс роботи в кілька десятків тисяч годин, під час якого не вимагають ніякого обслуговування, заміни джерел світла та комплектуючих. Причому кількість включень і виключень не впливає на працездатність світильника.

Світлодіодні панелі від MAXUS

LED-панелі брендів «Maxus» і «Global», що відрізняються високою енергоефективністю, комфортним світлом і широким діапазоном робочої напруги. Ці світильники можна купити у фірмовому інтернет-магазині нашої компанії, яка здійснює продаж світлодіодних панелей за вигідними цінами.

Для зручності клієнтів нашого магазину ми пропонуємо:

  • безкоштовний розрахунок освітлення та консультації компетентних фахівців;
  • можливість замовити доставку в будь-яку точку України: Львів, Запоріжжя, Дніпро, Одесу та інші регіони;
  • зручні способи оплати;
  • послуги професійного монтажу освітлювальних приладів для мешканців Києва та Харкова.

LED-панелі MAXUS – комфортне світло та економія!