Оплата і доставка

Умови оплати та доставки товарів в інтернет-магазині maxus.com.ua

Замовлення

Мінімальне замовлення в Інтернет-магазині становить 300,00 грн. При замовленні від 300,00 до 1000,00 грн. послугу доставки сплачує клієнт.

При замовленні від 1000,00 грн. послуги доставки товару і повернення платежу безкоштовні.

Для зручності покупців, Інтернет-магазин MAXUS приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних. Замовлення обробляються протягом 30 хвилин з 8:30 до 17:00 в робочі дні. Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні. Після підтвердження замовлення він буде оперативно підготовлений до відправки і доставлений замовникові.

Доставка

Всі замовлення, оформлені на сайті інтернет-магазину до 12:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар. Документи, що підтверджують факт купівлі товару, направляються разом з товаром.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта»:

  • доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур'єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.
  • адресна доставка по Україні — згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.

У разі неотримання і несплати замовлення протягом 4-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється.

Перевірка якості і комплектності

Безпосередньо перед відправкою всі лампи і світильники перевіряються на працездатність. Ви можете бути впевнені у високій якості, надійності і працездатності придбаної продукції.

При отриманні товару, будь ласка, перевірте його комплектність і зовнішній вигляд. Претензії до коректності комплектації замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур'єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від оплати і запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це операторам Центру підтримки клієнтів будь-яким зручним для Вас способом.

Оплата

Оплатити замовлення можна як готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, так і безготівковим платежем на підставі рахунку-фактури.

Оплата готівкою

Оплата готівкою в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Комісія за накладений платіж оплачується клієнтом.

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком доступна для юридичних та фізичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу contact@maxus.com.ua

Контактна інформація та платіжні реквізити власника сайту

ТОВ «ЕНЕРДЖІ СЕЙВІНГ СОЛЮШН»

Адреса: 61001, місто Харків, вул. Богдана Хмельницького, 24, літ. Б-3, оф. № ІІІ3.40
Код ЄДРПОУ 39444058
ІПН 394440520376
IBAN: UA573071230000026004010351496
Банк: ПАТ "БАНК ВОСТОК" Дніпро
МФО 307123