Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Лінійні LED світильники

35 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

35 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Світлодіодні лінійні світильники прийшли на зміну люмінесцентних ламп. Їхні відмінні характеристики полягають у тривалому терміні служби, економічності, конструктивних особливостях. Для утилізації лед ламп не потрібно вдаватися до якихось особливих заходів, чого не можна сказати про застарілий аналог, адже в люмінесцентних світильниках міститься ртуть.

Особливості світлодіодних лінійних світильників

Світлотехнічні лед прилади дають рівне та оптимально контрастне освітлення. Використовуються світильники світлодіодні лінійні не тільки у промислових та освітніх сегментах, але й для створення колірної композиції у житлових приміщеннях, ресторанах, готелях, спортивних та тренажерних залах. Застосовуються як основне джерело освітлення та додаткового декоративного підсвічування. Кут світлового потоку може регулюватися шляхом повороту самих конструкцій.

Для включення лампи не потрібен час, тому що розпал відбувається миттєво. Цей факт вигідно виділяє такий світлотехнічний пристрій на тлі люмінесцентного варіанту.

Конструкція та види світлодіодних лінійних світильників

Сучасний лінійний світлодіодний світильник має колбоподібний корпус, виготовлений з полікарбонату. Цей матеріал виробники використовують не випадково, адже він допоміг вирішити проблему з можливими механічними пошкодженнями поверхні під час монтажних робіт та експлуатації.

Усередині корпусу розміщені такі елементи:

 • планка з гетинаксу;
 • світлодіоди;
 • драйвер (опціональний пристрій лінійних світлоджерел);
 • баластний апарат.

 

Випускаються led світильники лінійні стандартно від 60 см до 1,5 м завдовжки. При цьому їхня потужність може становити від 9 до 25 Вт. Розсіювач буває повністю прозорим чи матовим.

 

З ключових характеристик виділимо:

 

 1. високу яскравість;
 2. термін служби від 20 до 100 тис. годин;
 3. відсутність інфрачервоного випромінювання;
 4. оптимальну світлову віддачу, що становить не більше 50-80 Лм/Вт;
 5. мінімальну споживану потужність 7-21 Вт на годину. Тут відзначимо, що потужність споживання ламп розжарювання становить від 25 Вт на годину, а люмінесцентних ламп від 20 Вт на годину;
 6. відсутність ультрафіолетового випромінювання.

 

Виготовляються лед стельові світильники і для монтажу на інших плоских поверхнях. Це можуть бути не тільки стіни, карнизи або елементи великогабаритних корпусних меблів, а й простір над підлогою (ними декорують нижній периметр приміщення, плінтус).

 

Відзначимо, що особливо популярні все ж таки лед світильники стельові лінійні. Світити вони можуть як теплим і холодним кольором, так і в яскравій палітрі відтінків (від червоного і синього до помаранчевого і салатового).

 

Класифікуються вони і на кшталт управління. Сьогодні можна купити лінійний лед світильник:

 • модульного типу Вони або вже оснащені дротом і вимикачем, або вимагають прокладання проводки;
 • із сенсорним керуванням. Їхня характерна риса полягає в можливості управління шляхом одного дотику.

 

Усі представлені види світлотехнічних установок мають певний рівень пило- та волого захисту. Це визначає їхню локацію використання. Ступінь захисту вказується в маркуванні літерами IP. Так, наприклад, для приміщень з підвищеним рівнем вологості (кухні або ванної кімнати) след вибирати вироби з буквено-цифровим позначенням IP65 та більше.

 

За типом установки лінійний лед світильник може бути:

 • накладним,
 • підвісним,
 • вбудованим.

 

Врізні моделі чудово економлять простір, їх можна монтувати у підвісні та натяжні конструкції.

Переваги та недоліки світлодіодних лінійних світильників

Переваги таких ламп полягають у наступному:

 • економічність,
 • пожежна безпека,
 • невелика вага,
 • багатофункціональність,
 • довговічність,
 • великий асортимент типорозмірів та форм;
 • простота в монтажі та догляді.

 

Якщо порівнювати ці світильники з аналогічними світлотехнічними джерелами світла, то недоліків у них немає.

Світильники світлодіодні лінійні у каталозі нашого інтернет-магазину

Maxus пропонує широкий вибір високоякісної світлової продукції за оптимальною вартістю. На нашому сайті ви можете вивчити каталог з цінами, оформити заявку, вибрати відповідний варіант оплати, замовити доставку. Важливо відзначити, що наша доставка працює по всій Україні, включаючи Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів.

Якщо у вас виникнуть труднощі, ми пропонуємо звернутися за допомогою до наших менеджерів.