Розумний дім

34 товари

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг
 1. Артикул: Brio-W-Head16
  Розетка накладна WiFi Head 16А
 2. Артикул: Edicto-Z-HUB
  Контролер для підключення ZigBee пристроїв ZigBee Gateway
 3. Артикул: Brio-W-Bulb-A70-10w
  Розумна лампа Led WiFi RGBW A70 10W 220V E27
 4. Артикул: Edicto-W-IR
  Універсальний пульт керування WiFi IR universal controller
 5. Артикул: Scout-W-Leak
  Датчик контролю протікання води WiFi Water leakage sensor
 6. Артикул: Brio-W-Connect10
  Реле для скритного монтажу WiFi Connect 10А
 7. Артикул: AirVision-Z-CO
  Розумний датчик чадного газу ZigBee CO sensor
 8. Артикул: AirVision-Z-Gas
  Розумний датчик виявлення горючого газу ZigBee Gas sensor
 9. Артикул: Scout-Z-Door
  Датчик відчинення дверей/вікна ZigBee door sensor
 10. Артикул: AirVision-Z-TH
  Датчик температури та вологості ZigBee TH sensor
 11. Артикул: Scout-Z-Motion
  Датчик руху ZigBee motion sensor
 12. Артикул: Edicto-Z-Valve
  Привiд керування краном ZigBee valve controller
 13. Артикул: AirVision-Z-Smoke
  Розумний фотоелектричний датчик диму ZigBee Smoke sensor
 14. Артикул: Edicto-W-Valve
  Привiд керування краном WiFi valve controller
 15. Артикул: ClearView-Tina
  IP камера Indoor PTZ camera Tina

34 товари

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Система Розумний дім MAXUS Smart

Розумний дім – це єдина система, що об'єднує й керує цілим комплексом приладів для домашньої автоматизації. Мета цієї системи – зробити оселю комфортною та безпечною, позбавивши вас від вирішення безлічі повсякденних задач. Розумний дім здатен самостійно визначити можливі побутові проблеми та швидко усунути їх, своєчасно поінформувавши власника.

Широкий асортимент

Великий вибір запропонованих пристроїв дозволяє підібрати «розумні» прилади, які не лише зроблять ваше житло затишним і безпечним, а й дозволять здійснювати дистанційний контроль. Датчики газу, руху, відкриття дверей і вікон, протікання води, вологості й температури повітря, IP-камери з функцією запису та онлайн-трансляції – всі ці прилади позбавлять власника від зайвих турбот, попутно заощадивши сімейний бюджет.

Легкість керування

Керувати розумним домом системи Maxus Smart напрочуд легко: для цього достатньо лише встановити мобільний додаток, що відрізняється високою функціональністю й інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Додаток дозволяє не тільки контролювати та керувати роботою пристроїв безпосередньо, але й створювати різні сценарії їхньої взаємодії. Правильно налаштована система функціонує практично без втручання власника, при цьому враховуючи всі його потреби.

Надійність передачі даних

Система Maxus Smart – цілісна мережа, що об'єднує всі пристрої розумного дому та забезпечує їх безперебійну взаємодію. Основним протоколом бездротового зв'язку, на якому обмінюється даними більшість приладів, є ZigBee, тому для об'єднання їх у цілісну систему потрібен додатковий пристрій – контролер для підключення ZigBee пристроїв – Edicto-Z-HUB. Використання технології ZigBee істотно підвищує надійність системи, адже всі прописані сценарії зберігаються й виконуються навіть якщо зв'язок з інтернетом втрачено. Крім того, ця технологія забезпечує підвищену економію споживання електроенергії. При цьому всі пристрої, які підключаються до мережі 220В, є ретрансляторами сигналу Zigbee.

Передача даних деяких пристроїв здійснюється за протоколом Wi-Fi, відтак, для їх підключення необхідна лише наявність Wi-Fi-мережі. Спільне використання цих двох мережевих протоколів дозволяє керувати роботою приладів розумного дому з будь-якої точки планети за допомогою мобільного додатку.

Технічна підтримка

Команда Maxus Smart дбає про комфорт своїх клієнтів, здійснюючи всебічну технічну підтримку користувача на всіх стадіях використання продукту. Покупцям надається допомога у встановленні та налаштуванні приладів, а також онлайн підтримка з усіх технічних питань, що стосуються експлуатації пристроїв. Крім того, Maxus Smart здійснює гарантійне та сервісне обслуговування своєї продукції.
Maxus Smart – це доступна для кожного можливість принести у власну оселю безпеку та комфорт.