Світильники для офісу

180 товарів

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг
 1. Артикул: IFP-32TW-C
  Розумний підвісний світильник Intelite 32W 3000-6000K коло
 2. Артикул: IFC-32TW-R-01
  Розумний стельовий світильник Intelite 32W 3000-6000K коло
 3. Артикул: IFP-32TW-S
  Розумний підвісний світильник Intelite 32W 3000-6000K квадрат

180 товарів

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Світильники для офісу створять комфортне робоче освітлення і допоможуть співробітникам бути продуктивними. Вони дозволять стильно оформити інтер'єр і скоротити витрати на електрику.

У цьому розділі можна підібрати світлотехніку як для маленької компанії сімейного типу, так і для сучасного офісу класу А. Тут є моделі для якісного й економічного освітлення просторів, де працюють рядові співробітники, і стильні світильники в кабінет керівника. Також у розділі можна купити моделі для переговорних, оформлення холів, коридорів та інших приміщень.

Види світильників

Панелі 600х600 мм

Це зручні в монтажі й економічні рішення, які замінять застарілі растрові моделі. Вони підходять для приміщень, де працюють люди, тому що дають рівне світло і мають гарну передачу кольору. На відміну від світлотехніки з галогенними лампами LED-моделі не гудуть під час роботи.

Панелі дозволяють освітити велику площу без зайвих витрат. Їх розміри відповідають модулям стель Армстронг і Грільято, тому монтаж на такі конструкції відбувається просто.

Точкові джерела

Ці LED-моделі встановлюють в офісах з натяжними, гіпсокартонними чи іншими підвісними стелями. Вони підходять для кімнат різної площі, але частіше використовуються в невеликих кабінетах або приміщеннях складної форми.

Даунлайти дозволяють не тільки рівномірно освітити простір, але й організувати кілька сценаріїв освітлення, розробити декоративне освітлення в холі чи приймальні.

Підвісні, стельові та інші інтер'єрні світильники

До цієї групи відносять бра, підвіси, накладні та інші світильники. Серед них можна вибрати як недорогу й функціональну модель-тарілку, так і дизайнерську люстру. Більшість інтер'єрних рішень легко монтується і на підвісні конструкції, й на стелі з бетону.

Найчастіше в офісах їх використовують, щоб оформити хол, зони для відпочинку, кабінет керівника та інші простори, в яких важливий стиль інтер'єру. Такі світильники часто обирає малий бізнес, щоб створити більш комфортне робоче середовище в офісі маленької чи середньої площі.

ЖКГ-панелі

Це моделі з невисокою ціною, які захищені від вологи і пилу. Підходять для установки в підсобних приміщеннях, коридорах, зонах з підвищеною вологістю, просторах, де люди бувають рідко.

Серед світильників для офісів можна знайти моделі різних типів:

 • сумісні з димерами;
 • c фунцією регулювання колірної температури;
 • набори за вигідними цінами;
 • дизайнерські, наприклад, моделі-пазли Cleo або світильники лінійки «Збери сам».

Переваги покупок світлотехніки в інтернет-магазині MAXUS

 • великий вибір моделей з різним дизайном і технічними характеристиками, що дозволяє замовити всю світлотехніку для офісу в одному магазині;
 • якість освітлення. Світильники пройшли тестування в лабораторії, яке підтвердило, що вони дають комфортне для зору світло й правильно передають природні відтінки;
 • економія. Можна вибрати моделі з енергоефективністю 80-100 лм/Вт, щоб істотно скоротити витрати на електроенергію;
 • надійність. Світильники захищені від перепадів напруги, мають тривалий термін служби, не потребують обслуговування, а отже, компанії не потрібно буде витрачати ресурси на їх ремонт і заміну протягом декількох років;
 • гарантія від виробника до 5 років.

Maxus — сучасна світлотехніка для дому та громадських просторів!

У нас ведуться продажі джерел світла і LED-світильників не тільки для офісу, але й для дому, виробництв, шкіл, магазинів, спортивних установ. В асортименті є різні вироби: від звичайних світлодіодних ламп А60 до лінійних або консольних світильників.

Ми дбаємо про покупців, тому пропонуємо:

 • доставку по Україні;
 • безготівковий та інші види оплати;
 • монтаж світлотехніки в Києві та Харкові;
 • безкоштовний розрахунок освітлення.

Обирайте світло, яке допоможе співробітникам працювати ефективніше і знизить комунальні платежі!