Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Світлодіодні світильники стельові

175 товарів

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

175 товарів

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Світильники стельового типу LED — сучасні джерела світла, характерна особливість яких полягає в роботі напівпровідникових кристалічних світлодіодів. Це позначається на малому енергоспоживання, оптимальних параметрах світловіддачі та порівняно яскравому потоці світлового стовпа. Призначаються для монтажу на звичайній, підвісній, натяжній стелі. Встановлюватись можуть у житлових, офісних, адміністративних та промислових приміщеннях.

Особливості стельових лед світильників

Led стельові світильники випускаються як зі вбудованими діодами, так і зі змінними світлодіодними лампами. Цоколь у них може бути штирковим (G) або гвинтовим (Е). У маркуванні біля літери є цифра, яка в першому випадку говорить про відстань між штирьками (у мм), у другому — про діаметр цоколя (наприклад, значення Е27 вказує на те, що виріб гвинтового типу з діаметральним розміром 27 мм).

 

Світлодіодні елементи можуть функціонувати при робочому струмі від 10 до 100 міліампер. Щоб унеможливити перегрівання і перегорання лампочок, в конструкції стельових світильників встановлюються драйвери, які нормалізують параметри сили струму.

 

Сучасні лед стельові світильники можуть являти собою одиночні вироби або модульні конструкції. При виробництві світлотехнічних установок до уваги беруться параметри кута розсіювання кожного діода, який може становити від 50 до 120 градусів. Для акцентного (точкового) освітлення зазвичай використовується збірна лінза, але якщо йдеться про виробництво ширококутних пристроїв, то кут розсіювання збільшується шляхом збільшення кількості світлодіодів та виготовлення модулів чи панелей.

Види стельових лед світильників

 

За своєю функціональністю світильник стельовий світлодіодний може бути:

 

 • стаціонарним (монтується в певному місці та світить в одному, заздалегідь передбаченому напрямку);
 • поворотним (оснащений спеціальним механізмом, який дозволяє змінювати напрямок світлового потоку).

 

За типом монтажу буває:

 

 • врізним (вбудованим);
 • накладним;
 • підвісним.

За спрямованістю світлового потоку можна купити лед світильник стельовий точкового (висвітлює одну локацію в приміщенні) і ширококутного (дає велику площу засвічення) типу. Перший варіант має суттєві конструкційні відмінності від другого. Вони оснащені вбудованою лінзою, через яку формується світловий пучок, а також потужним діодом, що створює потік світла.

Ширококутні варіанти випускаються у вигляді класичних люстр, панелей, плоских накладних або підвісних конструкцій овальної, круглої, квадратної, прямокутної та багатокутної форми. Виготовляються також лед світильники стрічкового та трубчастого типу.

 

Кожна певна модель має свій рівень пило- та вологозахисту. Подібна інформація завжди вказується на упаковці.

 

Розрізняються світлотехнічні установки та за матеріалом виготовлення. Для цього використовують скло, метал, пластик. Це дозволяє зробити вибір на користь найбільш привабливого стельового лед світильника за оптимальною ціною.

 

Переваги та недоліки стельових лед світильників

Головне достоїнство виробів, що вбудовуються, полягає в різноманітті їх конструкції. Вона може бути як з нерухомими, так і з поворотними рефлекторами, з повністю невидимими елементами і деталями, що частково виступають. А ось накладні та підвісні конструкції найчастіше виготовляються з фіксованим напрямком світлового потоку.

 

З ключових переваг лед світильників виділимо:

 

 • рівне світіння без спотворень та мерехтіння. Обумовлюється це тим, що корпус вбудований спеціальний елемент, який вирівнює напруга;
 • низький рівень споживання електроенергії. У середньому цей показник знижено на 50% порівняно з іншими видами;
 • тривалий термін служби. Стельові лед світильники можуть працювати протягом 50-60 тис. годин;
 • Великий асортимент оригінальної продукції. Сьогодні можна вибрати світильники в мінімалістичному, класичному напрямку, а також у стилі лофт, модерн, хай-тек чи техно;
 • простоту встановлення. Монтувати такі світлотехнічні елементи можна як на звичайний, так і на підвісну або натяжну стелю;
 • пожежна безпека. Вся річ у тому, що світлодіоди та лампи в таких світильниках не нагріваються;
 • можливість підключення та організації складних систем освітлення.

Відзначимо і те, що навіть складні багатокомпонентні та багатоярусні конструкції стельових лед світильників мають порівняно легку вагу. Сучасні моделі оснащуються кількома режимами та кольорами світіння (від білого до синього та червоного). Комплектуватися можуть дистанційним пультом управління. Це дозволяє вмикати та вимикати світло, керувати режимами не лише стандартним способом, але й віддалено.

 

Лед світильники стельові в каталозі нашої компанії

 

Придбати світлодіодний світильник з доставкою ви можете в нашому інтернет-магазині Maxus. У каталозі представлено великий асортимент високоякісної продукції. Тут ви можете вивчити характеристики певних моделей та дізнатися вартість кожної. У нас є різні варіанти оплати.

При необхідності ви можете звернутися до наших менеджерів, які проконсультують вас, нададуть допомогу у виборі товару та оформленні замовлення. Ми здійснюємо доставку по всій Україні (Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів та інші міста).