Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Питання та відповіді

Як здійснюється гарантійна заміна продукції INTELITE?

Компанія MAXUS надає офіційну 3-річну гарантію на всю продукцію ТМ «Intelite». Гарантійне та післягарантійне обслуговування світильників проводиться в сервісному центрі MAXUS у м. Харків.

У разі поломки світильника або його некоректної роботи, будь ласка, зверніться в сервісний центр за номером гарячої лінії 0-800-505-483 (Пн-Пт з 09:00 до 18:00).

В яких випадках покупець повинен самостійно оплачувати накладений платіж компанії-перевізника?

Комісія перевізника за накладений платіж з покупця стягується при замовленні від 300,00 до 500,00 грн. Тільки в цьому випадку послугу доставки оплачує клієнт.

Як вчинити, якщо замовлений товар пошкоджений або доставлений в неповній комплектації?

Отримане замовлення необхідно перевірити на комплектність і відсутність видимих ​​пошкоджень безпосередньо перед оплатою в пункті видачі компанії-перевізника. Якщо при огляді замовлення покупець виявив пошкодження товару або невідповідність комплектності, він має право відмовитися від отримання і оплати посилки. Для оформлення відмови необхідно оформити бланк огляду і повідомити про причини відмови оператору Центру підтримки клієнтів MAXUS будь-яким зручним способом.

Чи можлива оплата замовлення за безготівковим розрахунком?

Покупець має можливість оплатити покупку по безготівковому розрахунку. З детальною інформацією про способи і процедурах оплати Ви можете ознайомитися в розділі Оплата і доставка.

Чи можлива відмова від товару, якщо він не сподобався або рішення про замовлення було змінено після його оплати?

Покупець має право повернути товар продавцеві протягом 14 днів з дня отримання замовлення (відповідно до статті №9 Закону про захист прав споживачів). З детальною інформацією про процедуру повернення справного товару, Ви можете ознайомитися в розділі Гарантія.

Чи може менеджер інтернет-магазину розрахувати, яка кількість ламп необхідно для оптимального освітлення нового об'єкта при переході на LED освітлення?

Так, менеджер фірмового інтернет-магазину MAXUS може призвести такий розрахунок протягом 2-4 днів. Ця послуга надається безкоштовно.

Чи можуть перепади напруги в електромережі вплинути на роботу світлодіодної лампи?

Всі світлодіодні лампи ТМ MAXUS стійкі до перепадів напруги в діапазоні 200 — 240 В. А все-таки, постійно нестабільна напруга в електромережі може призвести до скорочення терміну служби лампи на 25 відсотків. Однак, з огляду на, що ресурс роботи світлодіодної лампи ТМ MAXUS становить до 50000 годин, лампа в будь-якому випадку прослужить не менше 20 років (при середньому використанні 4 години на день).

Якими можуть бути наслідки потрапляння води у світлодіодну лампу?

При попаданні води або іншої рідини під корпус лампи, джерело світла може вийти з ладу. Для освітлення приміщень з високою вологістю повітря рекомендується використання спеціальних вологозахищених світильників.

Чи існує гарантія на лампи MAXUS?

Вся продукція корпорації MAXUS захищена гарантією виробника від 1 до 5 років. З детальною інформацією про умови гарантії Ви можете ознайомитися в розділі Гарантія.

Які лампи можна замінити на світлодіодні?

Світлодіодними лампами можна замінити будь-які лампи, виготовлені за іншими технологіями (лампи розжарювання, галогенні, люмінесцентні та інші). Так, наприклад, лампі розжарювання 40W аналогічна світлодіодна лампа потужністю 5W, а лампі розжарювання 100W - світлодіодна лампа потужністю 12W.

Як зробити заміну звичайних ламп на світлодіодні?

У разі заміни світлодіодними лампами ламп розжарювання або компактних люмінесцентних ламп, достатньо лише викрутити стару лампу і вкрутити нову - світлодіодну.

Для заміни лінійної люмінесцентної лампи, необхідно у світильнику відключити пуско-регулюючу апаратуру (ПРА) або дросель, і стартер, після чого під'єднати світлодіодну лампу безпосередньо до мережі 220В.

Як правильно під'єднати до живлення світлодіодні лінійні лампи MAXUS Т8?

Люмінесцентна лампа Т8 не вимагає чіткого дотримання схеми підключення на відміну від світлодіодної лампи Т8, яка виходить з ладу при неправильному її підключенні.

Центр Research & Development компанії Maxus запропонував партнерам ефективне розв'язання цієї проблеми. Новий, вдосконалений, драйвер для світлодіодних ламп MAXUS Т8 дозволяє підключати контакти до електромережі в будь-якій послідовності, виключаючи ризик перегорання LED ламп і спрощуючи процес їх монтажу у світильник.

Чи безпечні світлодіодні лампи для здоров'я?

Світлодіодні лампи повністю безпечні для здоров'я. На відміну від ламп розжарювання і люмінесцентних ламп, LED лампи виробляють лише світло видимого спектра, без інфрачервоних і ультрафіолетових променів. Спектр їх світла максимально наближений до спектра природного сонячного світла. Також світлодіодні лампи не містять парів ртуті та не створюють ризику опіків при випадковому дотику.

Наскільки світлодіодні лампи економніші інших енергоощадних ламп?

При однаковій величині світлового потоку, світлодіодна лампа споживає в середньому у 2 рази менше електроенергії в порівнянні з енергоощадною люмінесцентною лампою.

Який термін служби світлодіодних ламп і як їх утилізувати після закінчення цього терміну?

Термін служби світлодіодних ламп MAXUS LED становить до 50 000 годин. Закінчення цього терміну має на увазі не вихід лампи з ладу, а лише зниження її світлового потоку до 30 відсотків.

Після того, як лампа вийде з ладу, вона може бути утилізована звичайним способом, тому що в ній немає шкідливих для здоров'я речовин.

Як сильно нагрівається лампа в процесі експлуатації?

В процесі експлуатації світлодіодна лампа нагрівається не більше ніж до 80 градусів. Для порівняння, температура нагріву включеної лампи розжарювання може досягати 350 градусів.

У чому переваги світлодіодних ламп перед лампами розжарювання і компактними люмінесцентними лампами?

У порівнянні з лампами розжарювання, світлодіодні лампи:

 • служать в 30-50 разів довше;
 • дають світло, максимально наближений за характеристиками до природного сонячного світла;
 • опіко- і пожежобезпечні;
 • споживають в 10 разів менше електроенергії;
 • стійкі до перепадів напруги в електромережі.

У порівнянні з компактними люмінесцентними лампами, світлодіодні лампи:

 • служать у 2-3 рази довше;
 • дають світло, максимально наближений за характеристиками до природного сонячного світла;
 • не виробляють ультрафіолетового випромінювання;
 • не мерехтять;
 • споживають у 2 рази менше електроенергії;
 • не містять ртуті та не вимагають спеціальної утилізації.

У чому відмінність між теплим, холодним і природним світлом?

Колір світіння визначається його температурою. Найбільш поширеними кольорами для світлодіодних джерел світла є:

 • Теплий (колір температури 2700К - 3300К, наближений до лампи розжарювання) - світло цієї температури подібний зі світлом сонця у вечірні години. Створює теплу і затишну атмосферу, використовується для освітлення спалень, дитячих кімнат, місць відпочинку;
 • Нейтральний або денної (колір температури 3500К - 4500К, тональність максимально наближена до полуденного сонячного світла). Ідеально передає кольори та найбільш комфортний для очей. Чудово підходить для навчання, читання. Використовується в навчальних, робочих і житлових приміщеннях;
 • Холодний (колір температури 4500К-6500К, аналогічний світла сонця в ранкові години). Холодне світло підвищує концентрацію уваги та м'язову активність. Використовується в спортивних залах, кабінетах і офісах, на виробництві.

Чи присутні в асортименті продукції MAXUS диміруємі лампи?

Ні, на цей момент в асортиментному портфелі ТМ MAXUS LED відсутні лампи, сумісні з регуляторами освітленості (димерами).

Чи можливий монтаж функціонального світильника Intelite на підвісний (натяжна) стелю?

Вага функціонального світильника Intelite становить 4 кг. Світильник оснащений надійними кріпильними деталями, тому підходить для установки на більшість підвісних і натяжних стельових систем.

Що робити, якщо лампа перестала працювати?

У процесі виробництва, продукти корпорації MAXUS проходять багаторазовий контроль. Імовірність передчасного виходу лампи або світильника з ладу - мінімальна.

Проте, виробник забезпечує гарантією від 1 до 5 років всю свою продукцію. Детальна інформація про умови гарантії та правилах гарантійного обміну продукції представлена ​​в розділі Гарантія.

 

Що робити, якщо відсутня накладна, що підтверджує факт покупки?

Якщо з якої-небудь причини споживач не може надати накладну, що підтверджує факт покупки, необхідно повідомити про це менеджеру інтернет-магазину. Накладна буде відновлена ​​і вислана покупцеві листом або електронною поштою.

Як вчинити з компактною люмінесцентною лампою (енергоощадною) після її виходу з ладу після закінчення гарантійного терміну? Чи потрібна утилізація?

Компактні люмінесцентні лампи містять пари ртуті й вимагають спеціальної утилізації, яку виробляють муніципальні служби утилізації твердих побутових відходів. Місце знаходження даних служб можна уточнити в органах державного управління вашого населеного пункту.