Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Експерти

Експерти компанії

Український Центр досліджень і розробок компанії MAXUS — це найкраща команда висококваліфікованих інженерів і дизайнерів-світлотехніків в Україні.

Український Центр досліджень Maxus

Важливою особливістю технічного процесу в MAXUS є використання новітніх технічних розробок. Інтенсивний аналіз видів і наслідків потенційних невідповідностей на ранніх етапах, внутрішня перевірка процесу виробництва призводять до швидкого, ефективного і спочатку правильного процесу розробки продукції. Власне, це необхідний атрибут філософії MAXUS щодо швидкого виведення ідей на ринок України.

MAXUS вигідно відрізняється тим, що протягом усього процесу виробництва і підготовки застосовуються найсуворіші параметри якості для того, щоб розроблені і вироблені продукти і сервіси перевершували вимоги споживачів.

Кожен крок у виробничому процесі має встановлену процедуру перевірки якості продукту і його тестування. Таким чином, кожен продукт на виході з MAXUS проходить ретельну перевірку і тестування, що мінімізує кількість повернень і збільшує ефективність.

Лабораторія R&D

У нашій внутрішній лабораторії R&D проводиться перевірка якості продукції та безпеки згідно з міжнародними стандартами Міжнародної електротехнічної комісії (МЕК).

Лабораторія R&D — найбільш передова в країні. Якість її вимірювань підтверджено повірочними сертифікатами провідних світових виробників світлотехнічних вимірювальних приладів. У штаті центру зібрані кращі фахівці, світлотехніки, електронники, конструктори і проектанти.

Центр веде системну роботу з виявлення потреб приватних і корпоративних споживачів, адаптації і розробок корпорації до цих потреб, а також до специфіки українських електромереж. Зокрема, вся продукція корпорації, що продається на території України, має посилені стабілізатори напруги, що дозволяє джерелам світла і світильників MAXUS витримувати короткочасні перепади напруги в діапазоні 200-240 В.