Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Точкові врізні світильники

56 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

56 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Вбудовані LED світильники - це різновид світлодіодного освітлення, характерною рисою якого є наявність спеціальних прихованих кріплень, завдяки чому є можливість врізати подібні вироби в стелю та інші плоскі поверхні. Випускаються різних розмірів, форм, потужності. Порівняно із звичайними та галогеновими лампами споживають значно менше електроенергії.

 

Особливості вбудованих лед світильників

Представлені світлотехнічні пристрої мають багатокомпонентну конструкцію, що складається з корпусу, лампи (самого джерела світла) та спеціального кріплення. Сучасні вбудовані лед світильники можуть бути квадратною, прямокутною, круглою, багатокутною форми, а також лінійними.

 

Виготовляються вони:

 

 • з металу,
 • скла,
 • пластику.

При цьому виробники роблять особливий акцент на захист поверхні виробу від попадання вологи, бруду, пилу та інших дрібних частинок. У технічних характеристиках завжди вказується ступінь захисту, що виражається значення IP20, IP44, IP54 і т.д. Чим більший цей показник, тим більш універсальним буде застосування світильників (на кухні, в душовій або ванній кімнаті).

 

Сама електрична лампа встановлюється в патрон, що знаходиться всередині корпусу. Зважаючи на те, що вона має невеликі розміри, для забезпечення максимального периметра освітлення із зовнішнього боку корпусу кріпиться розсіювач. Зауважимо, деякі модифіковані моделі світлотехнічних пристроїв не оснащуються патроном. До таких відносяться лінійні LED світильники, а також варіанти світлодіодного освітлення з особливим дизайном самих лампочок.

 

Види вбудованих світлодіодних світильників

Стандартно ці світлотехнічні пристрої класифікують:

 

 • на точкові. Мають невеликі розміри, монтуються всередину стелі чи іншої конструкції. Такі вбудовані світлодіодні світильники led створюють вузькоспрямований світловий потік. Перевага конструкції полягає в цілісності елементів кріплення, самого корпусу та дизайну;
 • споти. Це каскадні пристрої. Мають механізми, що обертаються, завдяки чому є можливість висвітлювати певні ділянки і зони в приміщенні;
 • лінійні. Такий врізний LED світильник дозволяє направити потік світла на досить велику площу кімнати. Але найчастіше монтуються над житлових, а промислових чи адміністративних приміщеннях.

Розрізняються вироби та за видом кріплення. Джерело світла може підвішуватися до стелі за допомогою:

 

 • гака,
 • планки,
 • хрестовини;
 • клямки з пружинами.
 • Виробниками випускаються поворотні та неповоротні світильники штампованого та литого типу.

 

Ще одна відмінна характеристика – вид цоколя. Він може бути штирковим та різьбовим. Перший маркується буквою Е, другий - G (сучасніший і затребуваний варіант). З літерним позначенням у маркуванні зазвичай є цифра, яка вказує на розмір цоколя лампи. 

Переваги та недоліки вбудованих лед світильників

Розкажемо мінімум про 8 причин, чому варто купити врізні світлодіодні світильники:

 

 1. Встановлювати їх можна не тільки на стелі, а й на інші рівні поверхні, у тому числі на стіну, корпусні меблі, іншу будівельну конструкцію (перекриття, балку, сходи);
 2. На сегментному ринку представлено широкий асортимент продукції. Це дозволяє зробити вибір на користь найбільш відповідного дизайну, розміру та потужності світлотехнічного пристрою;
 3. Будь-який врізний лед світильник легко монтується. Важливо передбачити лише діаметр майбутнього отвору для вставки та схему прокладання проводів. Зауважимо, що розміри отвору повинні бути меншими, ніж метричні показники встановлюваних світлових приладів. Так, наприклад, купивши світильник шириною 9 см, варто враховувати, що діаметр його врізання становитиме 6 см, тобто розмір отвору слід робити в діапазоні від 5,9 до 6 см;
 4. Тривалість безперервного свічення у таких світильників може сягати 50 тис. годин;
 5. Сучасний вбудований світлодіодний світильник має маленьку глибину установки (від 2 до 3,5 см), що дає можливість опускати стелю мінімально;
 6. Використовувати вироби можна як для основного, так і для допоміжного освітлення в приміщенні;
 7. Світильники не розжарюються та не нагріваються;
 8. Вибираючи вбудовані лед світильники, ви значно економите, адже вони споживають невелику кількість електроенергії.

 

Зауважимо, що встановлюється на вбудовані світлодіодні світильники ціна в залежності від фірми-виробника, використовуваних матеріалів, дизайну. Але якщо порівнювати з класичними люстрами, то придбання таких виробів набагато вигідніше.

 

З недоліків виділимо:

 

 • необхідність проведення будівельно-монтажних робіт у разі, якщо ви захочете перемістити світильник;
 • пошкодження зовнішніх поверхонь, у які встановлюються світлотехнічні прилади.

 

Пам'ятайте і про те, що лед світильники, що вбудовуються, повинні оснащуватися додатковими пристроями для забезпечення низьковольтного підключення.

 

Вбудовані лед світильники від нашої компанії

У каталозі Maxus представлений великий асортимент високоякісної та різнопланової продукції. У ньому ви можете вивчити окремі характеристики кожної моделі, ціни і фото. Менеджери компанії завжди готові надати допомогу у виборі світлотехнічних пристроїв з урахуванням ваших переваг та оптимальної вартості. Фахівці не тільки проконсультують вас, але й допоможуть з оформленням замовлення.

 

У нас працює доставка, доступні різні варіанти оплати. Зробити це можна в онлайн режимі, а також при отриманні купленого вами товару. 

 

Доставка здійснюється по всій Україні. Ми привозимо продукцію до Харкова, Києва, Дніпра, Львова, Одеси та інших міст країни. Залишити заявку ви можете на сайті або за номером телефону чергового персоналу.