Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Антивандальні світлодіодні світильники для ЖКГ

20 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

20 товарів

Сторінка
9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Світильники, призначені для експлуатації на об'єктах ЖКГ (житлово-комунального господарства), мають відрізнятися високою надійністю та практичністю, економічністю, помірною вартістю й простотою експлуатації. В сучасних умовах саме світлодіодні моделі є найкращим вибором для ЖКГ, оскільки, крім відповідності згаданим вимогам, вони не вимагають заміни ламп, істотно економлять електроенергію й мають тривалий ресурс роботи.

Що таке антивандальний ЖКГ світильник

Антивандальними називають такі світильники, у яких ступінь захисту від механічних пошкоджень відповідає певному стандарту, вираженому в числовому значенні IK-коду: за шкалою від «01» (мінімальний захист від механічного впливу) до «10» (максимальний захист). Підвищений показник даного захисту означає, що корпус світильника стійкий до зовнішніх механічних впливів, його складніше розбити, отже, такий світильник є більш практичним і надійним.

Матеріали, з яких виготовляють антивандальні led-світильники для застосування в сфері ЖКГ, відрізняються простотою й підвищеною надійністю. При цьому виробники намагаються уникати застосування великої кількості дорогих металів (алюмінію, міді тощо), які могли б стати причиною крадіжки освітлювального приладу.

Застосування антивандальних Led-світильників

Led-світильники в антивандальному корпусі використовуються, перш за все, для освітлення приміщень загального користування та відкритих просторів, де є ризик навмисного чи ненавмисного пошкодження світильника людьми, наприклад, для під'їзду. Такі освітлювальні прилади також застосовують для організації освітлення:

  • вхідних груп і простору перед під'їздами;
  • вестибюлів і позаквартирних коридорів;
  • сходових площадок і маршів;
  • горищ, підвалів, комор і підсобних приміщень;
  • машинних відділень і шахт ліфтів;
  • гаражів, підземних паркінгів та інших місць, що знаходяться в громадському користуванні.

Переваги антивандальних світлодіодних світильників для ЖКГ

  • Надійна конструкція. Міцний корпус і розсіювач стійкі до деформації, антивандальні моделі мають високий ступінь захисту від зовнішніх механічних впливів.
  • Захист від пилу та вологи. Сконструйовані для ЖКГ антивандальні світильники мають високі параметри пило-вологозахисту, вони повністю захищені від проникнення частинок пилу й водяних струменів з будь-якого напрямку, тому можуть використовуватися не тільки для під'їздів, а й розміщуватися під відкритим небом.
  • Захист від перепадів напруги в мережі. Надійне технічне рішення драйвера стабілізує струм в широкому діапазоні, забезпечуючи захист світлодіодів і стабільність світлового потоку.
  • Тривалий ресурс роботи. Світлодіодні моделі для ЖКГ мають ресурс роботи в десятки тисяч годин, під час яких не потребують додаткового обслуговування й заміни джерел світла.

Інтернет-магазин компанії MAXUS здійснює продаж практичних і надійних антивандальних світильників для ЖКГ, бренду «Global». Вивчивши наш асортимент, ви зможете купити підходящі вам моделі за доступними цінами, використовуючи зручні способи оплати. Компанія «Максус» також надає послуги безкоштовного розрахунку освітлення та консультування клієнтів.

Купуючи антивандальні світильники «Глобал», можна замовити доставку в будь-який регіон України: Одесу, Запоріжжя, Львів, Дніпро та інші. Для клієнтів, що мешкають в Києві та Харкові, доступна послуга професійного монтажу придбаної освітлювальної продукції.