Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Новинки від Maxus Smart: ще більше розумних приладів для створення домашнього комфорту

21. 02. 2020

Роль світла в житті людини важко переоцінити, адже більшість інформації про навколишній світ ми отримуємо за допомогою зору. Якісне освітлення вдома – запорука комфортного та здорового життя. Як зробити домашнє освітлення зручним і затишним, і чим у цьому допоможуть сучасні технології. Читайте про це в нашій новій статті.

Нові smart-пристрої серії Brio від Maxussmart

Світло перетворює простір і допомагає створити потрібну атмосферу. Погодьтеся, що без гірлянди відчуття Нового року було б неповним. І чи можна уявити собі романтичну вечерю без золотистого світла свічок?

В одній з попередніх статей цього блогу ми розповідали, як освітлення впливає на добові ритми організму, тепер поговоримо про те, як правильно підібрані прилади створюють вдома затишну атмосферу та спрощують контроль освітлення.

Сучасні освітлювальні прилади дозволяють одним рухом перетворити вітальню на місце проведення запальної вечірки, а дитячу – на чарівну гущавину чи куточок Смарагдового міста. З розумними приладами це зробити дуже легко й доступно для кожного.

Можливість дистанційно керувати освітленням спрощує життя: не потрібно роззуватися, щоб вимкнути забутий світильник, коли вже стоїш на порозі квартири, готовий до виходу. Власникам smart-пристроїв для керування освітленням не доводиться вставати, щоб вимкнути світло в дитячій або на кухні, коли вони вже так добре влаштувалися в ліжку: читають або готуються до сну.

Новинки від Maxus Smart – прилади, що роблять життя комфортним

Команда Maxus Smart постійно піклується про комплексність асортименту продукції, що пропонується покупцям. Пропонуємо вашій увазі кілька smart-новинок, які дозволять легко й просто створити вдома комфортне освітлення та керувати ним зручним для кожного члена родини способом.

RGBW лампа (протокол передачі даних Wi-Fi) – пристрій, який поєднує в собі функції звичайної лампочки та розумного приладу, в якому можна налаштовувати яскравість і колір світіння. Використовуватися пристрій може як джерело основного чи додаткового освітлення.

Використовуючи RGBW лампу, можна налаштувати безліч сценаріїв: створити атмосферу розслаблення чи грандіозного свята, влаштувати романтичну вечерю чи перегляд футбольного матчу, а можна й організувати казкове підсвічування в дитячій. Також, розумна RGBW лампа дозволяє налаштувати режим «Присутності», в той час як господарі поїхали на відпочинок або у відрядження.

RGBW контролер (протокол передачі даних Wi-Fi) – компактний прилад, який перетворить звичайну rgbw-стрічку на smart-пристрій.

Підключення приладу та внесення його до мобільного додатку, розширює можливості управління rgbw-стрічкою. Тепер додаткове освітлення дуже просто впишеться в різні сценарії домашньої автоматизації та ідеально втілить дизайнерські рішення.

Механічні розумні вимикачі (без лінії нейтралі, протокол передачі даних ZigBee) – пристрої для дистанційного керування освітленням.

Універсальний дизайн дозволяє вимикачам органічно вписатися до більшості сучасних інтер'єрів, а простота інсталяції забезпечує легке й швидке підключення. Для встановлення цих вимикачів не потрібно прокладати додаткові кабелі чи переробляти проводку – достатньо лише замінити звичайний вимикач на «розумний» і можна включати пристрої до сценаріїв.

Вимикачі від Maxus Smart можуть використовуватися не лише для контролю освітлення, але й для керування роботою інших smart-приладів. Виходячи з дому, можна вимкнути зайві пристрої одним натисканням клавіші, навіть не використовуючи додаток у смартфоні. Це буває особливо зручно, коли руки зайняті сумкою, парасолькою чи іншими речами.

Керування пристроями від Maxus Smart – просте та інтуїтивно зрозуміле

Як і інші прилади Maxus Smart, всі новинки легко підключаються до мобільного додатку, скачати яке можна безкоштовно з Google Play чи App Store. Додаток має простий, зрозумілий інтерфейс і дозволяє налаштовувати унікальні сценарії взаємодії пристроїв, які будуть корисні конкретному користувачу.

Нагадуємо, що Maxus Smart надає клієнтам кваліфіковану технічну підтримку: для зручності користувачів створено гарячу лінію (0-800-50-34-56) та telegram-канал. За бажанням клієнти можуть скористатися послугами професійних інсталяторів, щоб отримати вже встановлену й налаштовану систему приладів.

Всі пристрої Maxus Smart призначені для зменшення щоденного стресу та рутини в житті власників, щоб дати їм можливість насолоджуватися кожною миттю життя.

Новинки надійдуть у продаж уже зовсім скоро. Слідкуйте за нашими оновленнями!