Нові універсальні світильники з терміном служби 50 000 годин!

25. 05. 2018

MAXUS LCL 2018 — нова серія світильників для монтажу на стінах або стелі. Це доступні за ціною моделі в ультратонкому дизайні. Вони дають більше світла, ніж рішення попереднього покоління, адаптовані до українських електромереж і мають ресурс роботи в 50 000 годин.

Їхнє рівне світло комфортне для зору і підходить як для дому, так і для офісів, готелів та інших громадських просторів.

Світильники 1-MAX-01-LCL-2441-С можна використовувати для загального освітлення вітальні в сучасному дизайні

4 LED-світильника MAXUS LCL 2018 для зручного та економного освітлення

1-MAX-01-LCL-1841-S — світильник з квадратним плафоном потужністю 18 Вт, світловим потоком 1440 лм (відповідає ЛОН 125 Вт) і кутом розсіювання 120°;

1-MAX-01-LCL-2441-S — модель з квадратним корпусом потужністю 24 Вт, світловим потоком 1920 лм (відповідає ЛОН 175 Вт) і кутом розсіювання 120°;

1-MAX-01-LCL-1841-C — світильник круглої форми потужністю 18 Вт, світловим потоком 1440 лм (відповідає ЛОН 125 Вт), кутом розсіювання 120°;

1-MAX-01-LCL-2441-C — світильник з круглим плафоном потужністю 24 Вт, світловим потоком 1920 лм (відповідає ЛОН 175 Вт), кутом розсіювання 120°

Колірна температура всіх світильників відповідає природному сонячному світлу (4100 К), яке нейтрально діє на людину. Тому їх можна встановлювати в приміщеннях з різним призначенням (для відпочинку, роботи, навчання, спілкування тощо.)

Всі моделі мають підвищений захист від пилу — IP40 (в корпус не проникнуть предмети або частинки діаметром більше 1 мм).

Ресурс роботи 50 000 годин і 3 роки гарантії

Інженери MAXUS збільшили ресурс світлодіодів до 50 000 годин. Його вистачить на 15-17 років, навіть якщо включати стельові світильники на 8-10 годин щодня. MAXUS впевнений в якості й дає 3-річну гарантію на всі моделі серії.

3 рішення, які гарантують надійність

1. Оптична лінза. Розробники встановили її на світлодіоди, щоб зменшити навантаження та збільшити світловий потік. У нових приладах діоди гріються менше і служать довше.
2. Конденсатори ASHI та IC-драйвер, який не нагрівається вище 70°С. Ці компоненти створюють оптимальні умови для світлодіодів і подовжують їх роботу.
3. Дослідження в лабораторії. Ми провели тестування моделей, щоб переконатися в надійності світлотехніки.

Захист від перепадів напруги в діапазоні від 175 до 260 Вт і світло без пульсацій

Настінно-стельові світильники LCL 2018 року адаптовані до української електромережі. Ці світлодіодні моделі не перегорять від випадкового стрибка напруги, тому що захищені від перепадів у діапазоні 175-260 Вт. Крім того, система стабілізації допоможе запобігти мерехтіння, а отже, освітлення буде комфортним для очей.

Новий корпус: більше світла й рівномірне освітлення площі

Настінно-стельові моделі 2018 року рівномірно освітлюють навіть далекі зони, тому що нова форма плафона знижує втрати світла на широких кутах.

Косинусна крива сили світла підтверджує, що джерела рівно освітлюють поверхні й не формують зон з підвищеною та недостатньою яскравістю.

Стабільно висока світлова ефективність

Нові LED-світильники мають високу віддачу — 80 лм/Вт, тому вони допоможуть заощадити в 5-8 разів більше електрики, ніж традиційна лампа.

Під час роботи цей показник буде стабільним, оскільки якісна оптика не мутніє від впливу температур.

 

Ультратонкий корпус для економії місця

Нові моделі економлять вільне місце в приміщеннях, підходять для вузьких коридорів, невеликих холів, кімнат з низькими стелями й тому подібних, бо висота корпусу всіх моделей не перевищує 7 см.

Правильно передають відтінки

Світильники майже так само точно передають природні відтінки, як і сонячне світло. Їхні промені комфортні для очей і не створюють зайвого навантаження на нервову систему.

Щоб домогтися високої передачі кольору, інженери використовували люмінофор, який зберігає свої властивості протягом усього терміну служби електроприладу.

Сумісні з вимикачами з підсвічуванням і не створюють електромагнітних конфліктів

У цих джерелах світла встановлено MPX-конденсатор для коректної роботи з вимикачами з підсвічуванням. Крім того, всі моделі проходять ЕМС-тест. Вони не створюють перешкод, що перевищують нормативи, та не конфліктують з іншою технікою.

Підходять до будь-яких інтер'єрів квартир або громадських просторів

Приклад використання настінно-стельових моделей 1-MAX-01-LCL-2441-S в інтер'єрі

Нові світильники MAXUS LCL можна купити, навіть якщо ви ще не визначилися з проектом приміщення. Ультратонкий корпус білого кольору у формі квадрата чи кола поєднується з різними дизайнами і стилями. При цьому всі моделі серії можна встановлювати як на стінах, так і на стелі.

За допомогою моделей серії можна організувати різні види освітлення:

 • загальне світло в невеликій кімнаті (гардеробі, вбиральні, підсобці тощо.): досить одного світильника, розташованого на стелі;
 • загальне світло на більшій площі, для цього розробляють схему освітлення з використанням декількох приладів, встановлених на стінах і/чи стелі;
 • зональне світло. Стельові моделі MAXUS LCL встановлюють замість бра, щоб освітити зону відпочинку, використовують для підсвічування робочого чи обіднього столу, а також для інших видів місцевого освітлення.

Для стильних і затишних будинків

Світильники підійдуть для будь-якої кімнати: від спальні чи вітальні до дитячої, коридору, кабінету або вбиральні. Вони створять комфортне і затишне світло, яке підходить як до активної діяльності, так і до відпочинку.

Для сучасних офісів та інших громадських просторів

LED-світильники в універсальному дизайні — вдале рішення для:

 • офісів (холи, конференц-зали, переговорні, коридори тощо);
 • шкіл, садочків та інших навчальних закладів;
 • готелів;
 • магазинів;
 • кафе й ресторанів;
 • банків;
 • державних установ;
 • інших просторів.

Проста установка

Увага! Перед роботами вимкніть електрику. Включати мережу можна тільки після того, як прилад встановлений і ви переконалися в коректності підключення. Не забувайте, що електромонтажні роботи небезпечні й повинні проводитися фахівцями.

Підключити світильник просто. В першу чергу зніміть плафон, повернувши фіксатори. Потім закріпіть дюбелі в отворах, які заздалегідь зроблені в стелі чи стіні. Після цього потрібно протягнути дріт через силіконовий сальник, зафіксувати світильник гвинтами і правильно підключити кабель живлення. Тепер можна встановити плафон і подати електрику.

На цьому ми завершуємо цей матеріал і пропонуємо перейти в інтернет-магазин MAXUS, щоб вибрати і купити нові світильники LCL.

Поділіться статтею в соцмережах з друзями, колегами та близькими. Можливо, хтось із них зараз робить ремонт або шукає новий хороший світильник для будинку чи офісу.