Переможець у номінації «Краща лампочка 2016 року» міжнародної премії «Вибір року №1» в Україні!

18. 01. 2018

Продукція бренду MAXUS LED стала переможцем в номінації «Краща лампочка 2016 року» міжнародної премії «Вибір року №1» в Україні.

MAXUS — лідер ринку енергозберігаючих джерел світла України!

Історія MAXUS — це втілена мрія команди однодумців, результатом багаторічної роботи якої стало створення для українських споживачів довговічних, ефективних і безпечних енергозберігаючих LED-ламп нового покоління.

LED-лампи MAXUS мають:

  • тривалий термін експлуатації (від 30 000 до 50 000 годин, що в еквіваленті становить від 3 до 5 років безперервної цілодобової роботи);
  • високу економічність енергоспоживання (зниження енергоспоживання в 9 разів порівняно з традиційними лампами розжарювання).

Продукція торгової марки MAXUS, завдяки якості та затребуваності у споживачів, вже більше десяти років успішно реалізується в Україні через спеціалізовані мережі супермаркетів і регіональних дистриб'юторів, а також купується для власних потреб багатьма підприємствами, в тому числі державного сектора економіки.

Повний асортимент продукції MAXUS представлено в інтернет-магазині MAXUS, а його фахівці в режимі онлайн завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких питань, що виникають при оформленні замовлення, під час експлуатації виробу (післяпродажне обслуговування) й у разі настання гарантійних випадків.

LED-лампи MAXUS є екологічно безпечними, оскільки не містять ртуті, її похідних та інших отруйних або шкідливих речовин і не вимагають спеціальної утилізації.

Центр досліджень і розробок MAXUS (R&D Center) вивчає потреби українського ринку енергозберігаючих джерел світла та забезпечує адаптацію технічних рішень продукції торгової марки MAXUS до потреб покупців, державних технічних стандартів, технічних умов і особливостей роботи місцевих електричних мереж.

Вся продукція MAXUS має посилені стабілізатори напруги, що дозволяє джерелам світла і світильникам MAXUS витримувати короткочасні перепади напруги в діапазоні 200–240 В. Власна лабораторія R&D Center перевіряє якість і безпеку продукції MAXUS на відповідність стандартам Міжнародної електротехнічної комісії (МЕК).

«Наша місія — змінити правила ведення бізнесу в Україні та на власному прикладі довести, що служба інтересам суспільства здатна привести до процвітання і забезпечити гідний рівень життя всім верствам населення нашої країни».

Олександр Вороговський, власник бренду MAXUS

Створений з ініціативи Олександра Вороговського благодійний фонд MAXUS підтримує українських дітей, які страждають на ДЦП, а також бере участь у реалізації різних проектів у сфері екології та медицини.

Основні цінності MAXUS

  • якість продукції
  • чесність
  • лояльність до споживачів
  • довгострокові партнерські відносини
  • постійне сприяння професійному розвитку наших співробітників
  • соціальна відповідальність

Місія та цінності MAXUS є тим фундаментом, на якому будується його багаторічна історія успіху

MAXUS — це завжди якість, безпека, надійність і відповідальність.