Світлодіодні лампи GLOBAL LED – економити просто!

01. 12. 2016

Лампи загального призначення GLOBAL LED потужністю від 3Вт до 12Вт призначені для заміни ламп розжарювання потужністю від 75W до 150W, що працюють під напругою 220V і 12V (в залежності від моделі ламп GLOBAL LED).

Створюючи продукцію GLOBAL LED, компанія MAXUS IС поставила перед собою завдання дати кожному мешканцю України можливість перейти на енергозберігаюче і безпечне LED освітлення й отримати надійне світлодіодне джерело світла за ціною, зіставною з ціною компактної люмінесцентної лампи. Саме тому основу асортименту ламп GLOBAL LED складають прості, базові, моделі світлодіодних ламп, створені на основі надійних, перевірених часом рішень корпорації MAXUS в області енергозберігаючого освітлення.

Світлодіодні лампи GLOBAL LED відрізняються помірною ціною при високих параметрах надійності та довговічності й орієнтовані на прагматичних споживачів, що вважають за краще купувати якісні товари, не переплачуючи за додаткові опції.

Високоякісні компоненти світлодіодних ламп ТМ GLOBAL LED забезпечують високий світловий потік і рівномірний розподіл світла. Лампи призначені для основного освітлення житлових і громадських приміщень, торгових центрів, ресторанів, магазинів, готелів. Компактні розміри лампи ТМ GLOBAL LED забезпечують універсальність використання практично в усіх типах світильників: у люстрах, бра, настільних лампах, торшерах.

Світлодіодні лампи GLOBAL LED - економічна, надійна та екологічно чиста альтернатива лампам розжарювання і компактним люмінесцентним лампам. Лампи GLOBAL LED забезпечують рівномірне світло без пульсації і мерехтіння.

При розробці ламп ТМ GLOBAL LED враховувалися найбільш актуальні інженерні рішення в сфері LED-освітлення. Фахівцями та залученими експертами компанії MAXUS IC був адаптований - IC-ДРАЙВЕР для світлодіодних ламп, заснований на інтегральній мікросхемі.

IC-ДРАЙВЕР (Integrated Circuit) спеціально винайдений для коректного живлення світлодіодів. Він забезпечує стабілізацію струму, що дозволяє отримати стабільний світловий потік лампи ТМ GLOBAL LED при перепадах напруги електромережі.

За рахунок використання даної мікросхеми, число деталей драйвера скоротилося, що збільшило його надійність і зменшило габаритні розміри. Мікросхема лампи GLOBAL LED має різні види захистів (від перенапруги, від перевантаження, від перегріву, від короткого замикання тощо) і оберігає світлодіоди від виходу з ладу в нештатних ситуаціях. Дана інновація дозволила зробити світлодіодні лампи більш надійними і безпечними для використання в побуті.

Застосування спеціальної мікросхеми дозволило поліпшити технічні параметри ламп ТМ GLOBAL LED.

Рассмотрим подробнее:

IC-ДРАЙВЕР НОВОГО ПОКОЛІННЯ:

 • стабілізує струм у широкому діапазоні вхідної напруги: 198-242V;
 • забезпечує стабільну роботу світлодіодних чіпів та їх захист від перегріву;
 • гарантує світло без пульсації;
  Надійність і довговічність роботи лампи.
  Стабільний світловий потік при перепадах напруги.

МРХ-КОНДЕНСАТОР, ЩО ФІЛЬТРУЄ:

 • забезпечує сумісність лампи з вимикачами з підсвічуванням. Зручність включення лампи в неосвітленій кімнаті.

MPX – це спеціалізований конденсатор для пригнічення завад. Він є частиною фільтра EMC. Правильно обраний конденсатор дозволив запобігти мерехтінню ламп при використанні з вимикачем з підсвічуванням.

EMC-ФІЛЬТР:

 • Запобігає утворенню лампою радіохвиль, які можуть зашкодити роботі електроустаткування (радіоприймачів, кардіостимуляторів, слухових апаратів тощо). Не створює електромагнітних завад.

EMC (electromagnetic compatibility) – це здатність ламп ТМ GLOBAL LED працювати в певному електромагнітному оточенні, не впливаючи, і не потрапляючи під вплив інших приладів. Для забезпечення таких характеристик в лампах ТМ GLOBAL LED застосовуються фільтри EMC, які є частиною драйвера.

Фільтр EMC – це електрична схема, що складається з конденсаторів і дроселів, розрахованих на пригнічення завад.

Узнайте больше тут.

Щоб задати питання, будь ласка, зв'яжіться з менеджером Call-центру зручним для Вас способом.

Телефони:

 • Загальнонаціональний: (0-800) 50-34-56
 • Київ: (044) 384-40-99
 • Харків: (057) 729-81-17
 • МТС: (050) 589-99-77
 • Київстар: (067) 589-99-77
 • Life: (063) 589-99-77
 • Skype (голосовий зв'язок): maxus-ukraine

Е-mails: contact@maxus.com.ua

Call-центр працює з 9:00 до 18:00, по буднях.