Технологія: LED-освітлення, особливості інновації

30. 09. 2016

Прорив світлодіодної технології LED в даний час, можливо, найбільша подія в технології освітлення за багато десятиліть. MAXUS International Corp. в Україні відіграє провідну роль у реалізації цієї нової технології, розробляючи й виготовляючи світлодіодні лампи, розвиваючи інноваційні світлодіодні продукти та індивідуальні рішення, дозволяючи і проектувальникам, і користувачам оптимально використовувати раніше неймовірні можливості в освітленні.

Безперервний розвиток світлодіодної технології відкриває нові можливості для енергозберігаючого освітлення. Об'єднуючи великі знання продукту з широким спектром енергоефективних рішень і досвіду в даній галузі, MAXUS International Corp. здатна надати інструкцію по вибору економічних і екологічних продуктів — без шкоди для якості світла в приміщенні.

Технологічне виконання

Команда фахівців зі світлодіодного обладнання MAXUS International Corp. знаходиться в безперервному прагненні поєднати місію компанії з енергоефективністю та оптимальною якістю світла для споживача. За допомогою ретельного внутрішнього тестування, передових знань в розробці продукту і безперервної оптимізації використовуваних матеріалів MAXUS International Corp. здатна забезпечити інтер'єрне та екстер'єрне освітлення, яке перевершує оптичне виконання, пропонуючи довговічність та ефективність. Колекція продуктів дозволить споживачеві створювати різні сценарії освітлення, від акцентного до природного освітлення, створення ефекту освітлення, що "омиває" стіни, орієнтаційного освітлення чи освітлення відкритих зон, вибираючи з широкого продуктового портфеля та інших аксесуарів.

Рентабельність інвестицій в LED-освітлення для дому та бізнесу

Світлодіоди довели свою здатність забезпечувати прискорене повернення інвестицій завдяки значній економії енергії, мінімальній тепловій потужності, низьким експлуатаційним витратам і тривалому терміну служби. Світлодіодні лампи та світильники MAXUS International Corp., представлені на ринку під брендами MAXUS LED, GLOBAL LED, Intelite і Intelite DECO були розроблені, щоб встановити нові стандарти споживання електроенергії, в той час як великі виробничі можливості партнерів компанії дозволяють зосередитися на високому співвідношенні ціни і якості.

Команда експертів MAXUS International Corp. допоможе вам під час розрахунку рентабельності інвестицій для ваших проектів або для комфортного переходу на LED-освітлення в будинку.