Блог інтернет-магазину MAXUS™️

 1. Контроль і керування домашньою технікою – легко з Maxus Smart

  Контроль і керування домашньою технікою – легко з Maxus Smart

  Скільки пультів потрібно для керування домашніми приладами? Чи можна керувати ними зі смартфона та як це зробити, встановивши один мобільний додаток? Відповідь – у нашій статті.

  читати все
 2. Набір «Дача під контролем» від Maxus Smart – надійний захист будинку

  Набір «Дача під контролем» від Maxus Smart – надійний захист будинку

  Власники приватних будинків і літніх дач добре знають, як складно забезпечити захист і безпеку своєї власності. Міцні двері, високий паркан і надійні замки – це обов'язкові, проте не єдині способи захистити своє житло. Як за допомогою smart-технологій можна забезпечити його безпеку? Як зробити так, щоб заміська дача взимку зустрічала своїх власників теплом і при цьому не переплачувати за опалення? Нова стаття нашого блогу розповідає про це.

  читати все
 3. Серія «Збери сам» – оригінальні світильники своїми руками

  Серія «Збери сам» – оригінальні світильники своїми руками

  Бажаєте освітити свою оселю унікальними світильниками, дизайном яких можна хвалитися друзям? Не можете вибрати підходящий світильник серед представлених на ринку? Тоді серія «Збери сам» – саме те, що вам потрібно.

  читати все
 4. Новинки від Maxus Smart: ще більше розумних приладів для створення домашнього комфорту

  Новинки від Maxus Smart: ще більше розумних приладів для створення домашнього комфорту

  Роль світла в житті людини важко переоцінити, адже більшість інформації про навколишній світ ми отримуємо за допомогою зору. Якісне освітлення вдома – запорука комфортного та здорового життя. Як зробити домашнє освітлення зручним і затишним, і чим у цьому допоможуть сучасні технології. Читайте про це в нашій новій статті.

  читати все
 5. Maxus Smart – проста та зручна економія сімейного бюджету

  Maxus Smart – проста та зручна економія сімейного бюджету

  Система розумного дому – додаткові витрати чи спосіб заощадити? Як «розумні» прилади допомагають зберегти сімейний бюджет? Кому й для чого корисна домашня автоматизація? Читайте про це в нашій статті.

  читати все
 6. Новинка від GLOBAL – серія декоративних світлодіодних світильників з рівнем захисту від пилу та вологи IP65

  Новинка від GLOBAL – серія декоративних світлодіодних світильників з рівнем захисту від пилу та вологи IP65

  Пропонуємо вашій увазі новинку 2019 року – декоративні LED-світильники Bulkhead – надійні та економічні освітлювальні прилади з поліпшеними технічними характеристиками за помірною ціною.

  читати все
 7. Часто задавані питання про світлодіодні лампи

  Часто задавані питання про світлодіодні лампи

  Користувачі Інтернету регулярно ставлять у пошуковій системі Google різні питання, що стосуються LED-ламп. Ми вирішили вибрати ті з них, які ставляться частіше за інші, та дати на них відповіді.

  читати все
 8. Світлодіодні магістральні світильники MAXUS LED TRUNK LINE

  Світлодіодні магістральні світильники MAXUS LED TRUNK LINE

  Магістральні світильники серії MAXUS LED TRUNK LINE – це світлодіодні освітлювальні прилади широкого спектру застосування, що відрізняються естетичним зовнішнім виглядом і високим рівнем якості.

  читати все
 9. Що таке індекс передачі кольору та чому він важливий при виборі освітлення

  Що таке індекс передачі кольору та чому він важливий при виборі освітлення

  Індекс передачі кольору – параметр, який обов'язково згадують, говорячи про характеристики лампи чи іншого освітлювального приладу. Що саме демонструє цей показник і яким чином можна виміряти його величину? Наскільки індекс передачі кольору відрізняється у різних типів ламп і який вплив це справляє на зоровий комфорт? Дізнайтеся відповіді на ці питання з нашої нової статті.

  читати все
 10. Вплив світла на організм людини

  Вплив світла на організм людини

  Здатність освітлення впливати на здоров'я та самопочуття людини – науково доведений факт. Численні дослідження, проведені фахівцями, виявили прямий зв'язок між впливом світла й процесами, що відбуваються в людському організмі. В чому саме полягає біологічна дія світла? Яке освітлення сприяє якісному відпочинку та підтримці працездатності? Пропоную розібратися разом.

  читати все
Сторінка