Важливі зміни з нашим додатком Maxus Smart

На жаль, вхідні телефонні лінії пошкоджені, для зв'язку - залиште свій номер через форму "Зворотний дзвінок" і ми Вам передзвонимо

Maxus assistance

150 товарів

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

150 товарів

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

У фірмовому магазині представлений повний асортимент світлодіодних ламп і світильників компанії MAXUS, які випускаються під брендами Maxus, Intelite, Intelite DECO, Global та Maxussmart.

Ми створили різні бренди, щоб відповідати потребам усіх українців. Першими вийшли на ринок продукти MAXUS — сучасні, якісні, надійні лампи і світильники. Пізніше, щоб стати більш корисними для покупців, ми розробили smart-моделі Intelite з «розумними» функціями і рішення бренду Global — бюджетну і надійну техніку. Наступним кроком стали продукти Intelite DECO — дизайнерські світильники для дому та вулиці, які залучають чистими лаконічними формами і бездоганною якістю освітлення. Асортимент всіх брендів регулярно оновлюється, щоб покупці могли обирати сучасну і надійну led-техніку.

Для знайомства з продуктами натисніть на іконку бренду на рухомому банері нижче.

Хочете дізнатися більше про філософію і цінності брендів Maxus, Intelite, Intelite DECO або Global? Перейдіть до опису за посиланнями нижче.

maxus_logo

MAXUS LED — лідер на ринку світлодіодних джерел світла України, який пропонує великий вибір надійної і якісної світлотехніки. Продукти цієї торгової марки адаптовані до специфіки українських електромереж, тому з ними можна надовго забути про пошук, придбання та зміну ламп або світильників.

Усі товари бренду

global_logo

GLOBAL LED — економічна, надійна і екологічно чиста альтернатива лампам розжарювання, люмінесцентним лампам, що містять ртуть, або світильникам на їх основі. Продукція цієї торгової марки дає можливість використовувати світлодіодне освітлення і не переплачувати за зайві опції або імідж.

Усі товари бренду

intelite_logo

Intelite — це LED-світильники нового покоління, які об'єднали японські технології і новітні розробки корпорації MAXUS. Ця інноваційна світлотехніка підвищує якість життя людей, створюючи комфортне і гарне освітлення.

Усі товари бренду

intelite-deco_logo

Світильники колекції Intelite DECO знайдуть своє місце в кожному інтер'єрі, а також допоможуть красиво оформити вулицю. Ці рішення створені для сучасних успішних людей, які цінують комфорт, сміливі ідеї і функціональність.

Усі товари бренду

smart_logo

Інновації та діджіталізація є основою системи Maxus Smart. Саме вони дозволяють непомітно організувати в будинку гармонію та безпеку, що так необхідні в умовах сучасної швидкості життя.

Усі товари бренду