Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн.

Промислово-офісне світло

3 товари

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

3 товари

9
15
30
15
Рейтинг
Рейтинг

Офісно-промислові світильники - це група освітлювальних пристроїв спеціального призначення типу світлового потоку, що розсіює або націлює. Їхні відмінні характеристики полягають у тривалому терміні експлуатації, економії споживання електроенергії, оптимальній яскравості.

 

Особливо потрібні офісні та промислові світлодіодні світильники. Обумовлюється це їхньою енергоефективністю, малою вагою, довговічністю. Випускаються різних форм та розмірів. Класифікуються за способом монтажу, напрямом світлового потоку, температурою світіння.

 

Особливості офісно-промислових світильників

У виробничих умовах найбільш перспективним та рентабельним вважається саме LED-освітлення. У порівнянні з іншими видами ламп їхня середня економія енергоспоживання коливається в межах 70-80%. Це є причиною активного використання представленого виду світлотехнічного обладнання та в офісних приміщеннях.

 

Будь-який промисловий світильник здатний забезпечити робоче місце необхідною кількістю світла, у тому числі локації великих площ. Це дозволяє створити комфортні умови роботи для працівників виробничих підприємств та офісів.

 

З основних переваг монтажу ламп спеціального призначення виділимо таке:

 

 • мінімальне навантаження на електромережі, що позначається на вивільненні додаткової потужності;
 • довгий термін експлуатації (деякі види та моделі світильників здатні пропрацювати до 50 тис. годин без технічного обслуговування);
 • високий захисний клас;
 • відсутність пульсації та мерехтіння при включенні (завдяки цьому знижується навантаження на зір, підвищується продуктивність праці);
 • відмінні параметри кольору (85 Ra). Це виключає можливість спотворення реального кольору предметів, що у приміщенні;
 • простота у утилізації. Жодних підготовчих заходів не потрібно, тому що у виробі немає шкідливих газів та ртуті.

 

Світлодіодне промислове освітлення має максимальний термін самоокупності 1-2 роки. Цей параметр залежить від площі приміщення, кількості та виду світлових приладів, потужності та обсягу продуктивності юридичного суб'єкта.

 

Види промислових світильників

Класифікується промислове освітлення led за способом монтажу. Випускаються лампи вбудованого, підвісного та накладного типу. На виробництві найчастіше використовуються моделі останніх двох видів. В офісних приміщеннях нерідко здійснюється монтаж вбудованих світильників. Велике значення має місце кріплення. Світильники бувають стельовими та настінними.

 

Розповімо докладніше про кожен тип виробів:

 

 • стельові. Це найпоширеніший вид промислових ламп. Монтуватися можуть як на поверхню стелі, так і на спеціальні балки та перекриття;
 • настінні. Використовуються за наявності дуже високих стель у приміщенні. Найчастіше застосовуються як додаткове джерело світла. Кріпляться до стіни на кронштейни, анкери чи шурупи;
 • вбудовані. Корпус таких виробів ховається. Вони мають невеликі розміри. Добре розсіюють світло на всій площі приміщення;
 • підвісні. Фіксуються на стелі чи окремих металоконструкціях за допомогою підвісів. Можуть регулюватись по висоті. Підходять для будівель з великими стелями, оскільки вони посилюють інтенсивність освітлення;
 • накладні. Встановлюються безпосередньо на плоску поверхню (стелю або стіну).

 

Крім світлодіодних промислових світильників бувають ще галогенні та люмінесцентні. Але перший варіант вигідно виділяється на тлі інших саме тим, що володіє малим енергоспоживанням і тривалим терміном служби, не має труднощів із утилізацією.

 

За формою розрізняють:

 

 • круглі, циліндричні та купольні. Зважаючи на те, що вони мають порівняно невеликий кут розсіювання, монтуються такі види ламп на маленьких просторах. При використанні в приміщеннях з великою площею застосовується від двох і більше аналогічних світлотехнічних елементів. Відмінна характеристика полягає в тому, що такі офісно-промислові світильники дозволяють зонувати окремі локації шляхом концентрації світла в певних місцях (наприклад, над робочою зоною). Представлені освітлювальні прилади підходять для приміщень з висотою стель 5-15 метрів. Висоту підвісу можна регулювати. Для цієї мети тут передбачені спеціальні троси-тримачі;
 • квадратні, лінійні та прямокутні. Вони забезпечують рівномірний розподіл світлового потоку великій площі. Мають високий рівень пилу- і вологозахисту. Їх можна монтувати у місцях із важкими умовами експлуатації.

 

Поділяються на певні групи офісні та промислові світильники led залежно від спрямованості світлового потоку. Випускаються вони із прозорим або матовим розсіювачем. Конструкція може мати відбивач, який необхідний для спрямованого освітлення. Виготовляються та растрові вироби. Вони оснащені спеціальними дзеркальними ґратами.

 

Як розсіювач виступає поліуретан і будь-який інший модифікований пластик. Скло сьогодні практично не використовується. Пояснюється це тим, що такі вироби є більш важкими і мають низькі параметри безпеки.

 

Як вибрати промисловий світильник

 

Щоб не помилитися з вибором та купити світильники промислові в Україні, які впишуться до вашого бюджету та відповідатимуть усім умовам майбутньої експлуатації, важливо звернути увагу не лише на їх розміри, але й на форму та метод кріплення. Існують загальні рекомендації, яких варто дотримуватись:

 • якщо висота стель у будівлі не перевищує 5 метрів, то в цьому випадку можна встановлювати будь-який варіант ламп (круглі, прямокутні, накладні, що вбудовуються тощо). Єдина порада - не використовуйте підвісні конструкції при висоті стель 2-3 метри;
 • для міжстельового простору в 5-12 метрів підійдуть купольні, круглі та циліндричні світильники при облаштуванні офісів та складів, а також прямокутні та квадратні варіанти світлотехнічного обладнання при організації освітлення у виробничих цехах. Доцільно акцентувати увагу на накладні та підвісні конструкції;
 • при висоті стель понад 12 метрів слід подбати про наявність металоконструкцій та підвісів, на які будуть монтовані освітлювальні елементи. При цьому самі лампи мають бути пристойною потужністю (120-260 Вт). Переважна комплектація світильників із симетричними світловідбивачами.

 

Якщо площа приміщення велика, варто подумати і про встановлення додаткових настінних ламп.

 

Промислові світильники у каталозі нашої компанії

Максус пропонує великий асортимент високоякісної продукції за низькими цінами. У нашому каталозі ви можете вибрати не тільки офісні та промислові світлотехнічні елементи, але ще вуличні настінні світильники, інтер'єрні лампи та багато іншого.

У менеджерів компанії можна дізнатись вартість доставки. При необхідності фахівці проконсультують вас з питання вибору, допоможуть в оформленні замовлення та оплати. У нас працює доставка по всій Україні, включаючи Харків, Київ, Дніпро, Львів, Одеса та інші міста.