Архів по місяцям: Вересень 2017

 1. Інструмент дизайнера освітлення DIALux EVO

  Інструмент дизайнера освітлення DIALux EVO

  При розробці проектів освітлення компанія MAXUS IC використовує нові програми, одна з них DIALux EVO. Основне завдання цієї програми - це якісний світлодизайн і комфортна освітленість.

  Розглянемо простий приклад створення розрахунків світлотехнічного проектування.

  читати все
 2. Високопотужна лампа GLOBAL LED

  Високопотужна лампа GLOBAL LED

  Високопотужні лампи GLOBAL LED представлені в трьох виконаннях з потужністю: 30W, 40W и 50W, з цоколем Е27 та Е40, працюють під напругою 220V, розроблені для заміни ламп розжарювання потужністю від 200W до 350W.

  читати все
 3. Світлодіодний лінійний світильник серії LINE

  Світлодіодний лінійний світильник серії LINE

  Світлодіодний лінійний світильник серії LINE був створений як повна заміна традиційних світильників під лампу Т8, ЛПП 2*36 Вт, ЛПП 2*58 Вт.
  Світильник побутового і виробничого освітлення. Розроблений інженерами компанії MAXUS IC для супермаркетів, складських, виробничих, технологічних і побутових приміщень.
  Екологічно безпечний, не містить ртуті та свинцю, не шкодить навколишньому середовищу.

  читати все
 4. Висока якість, чесна ціна. Міні-панелі

  Висока якість, чесна ціна. Міні-панелі

  Створюючи GLOBAL LED, міжнародна корпорація MAXUS поставила перед собою завдання дати кожному жителю України можливість перейти на енергозберігаюче і безпечне LED освітлення й отримати надійне світлодіодне джерело світла за ціною, зіставною з ціною компактної люмінесцентної лампи. Саме тому основу асортименту GLOBAL LED складають прості, базові моделі світлодіодних світильників, створені на основі надійних, перевірених часом рішень корпорації MAXUS в області енергозберігаючого освітлення.

  читати все
 5. Світлодіодні лампи T8 GLOBAL LED і MAXUS LED — вдосконалена альтернатива лампам денного світла

  Світлодіодні лампи T8 GLOBAL LED і MAXUS LED — вдосконалена альтернатива лампам денного світла

  Енергозберігаючі технології все глибше проникають у наше життя, саме час звернути свої погляди до світла, а точніше – до освітлення. І мова не тільки про освітлення в наших з вами оселях, адже більшу частину нашого часу ми проводимо на роботі. Саме на цей факт спиралася компанія MAXUS IC, приступаючи до розробки серії світлодіодних ламп Т8.

  читати все
 6. Як працювати в DIAlux

  Як працювати в DIAlux

  Дана стаття призначена для початківців у користуванні програмою DIALux. Програма досить проста в освоєнні, нічого складного в ній немає. Основне завдання, яке ми виконуємо в ній — розрахунок кількості світильників. Для роботи знадобляться IES файли світильників.

  читати все
 7. LED ПРОЖЕКТОР GLOBAL FLOOD

  LED ПРОЖЕКТОР GLOBAL FLOOD

  Світлодіодний прожектор GLOBAL LED FLOOD LIGHT – це прожектор з найширшим спектром застосування. Прожектор повноцінно замінює галогенні прожектори, споживає в 6 разів менше електроенергії.

  читати все