Архів по місяцям: Тра. 2018

 1. Як вибрати підвісні світильники для будинку? Види, приклади використання та корисні поради

  Як вибрати підвісні світильники для будинку? Види, приклади використання та корисні поради

  Підвісами називають різні джерела світла: деякі кришталеві люстри, мінімалістичні LED-моделі, композиції з декількох світильників і багато інших.

  У цій статті ми пояснимо, які характеристики об'єднують ці прилади і чим вони відрізняються від інших. Ще ми підготували корисні поради про те, як правильно вибирати підвісні світильники до домашніх інтер'єрів.

  читати все
 2. Нові універсальні світильники з терміном служби 50 000 годин!

  Нові універсальні світильники з терміном служби 50 000 годин!

  MAXUS LCL 2018 — нова серія світильників для монтажу на стінах або стелі. Це доступні за ціною моделі в ультратонкому дизайні. Вони дають більше світла, ніж рішення попереднього покоління, адаптовані до українських електромереж і мають ресурс роботи в 50 000 годин.

  читати все
 3. Що таке освітлення, орієнтоване на людину, та як штучне світло впливає на продуктивність і сон людей?

  Що таке освітлення, орієнтоване на людину, та як штучне світло впливає на продуктивність і сон людей?

  Чи може штучне світло впливати на активність людей? Яке освітлення краще включити в кімнаті перед сном? Що таке світло, орієнтований на людину? Які світильники можна встановити вдома чи в офісі, щоб працювати краще і повноцінно відпочивати? На ці питання відповідаємо в новій статті..

  читати все
 4. 9 стильних світильників для вітальні

  9 стильних світильників для вітальні

  Втомилися дивитися добірки світильників, а потім безрезультатно шукати вподобану модель в інтернеті? Знайомтеся з нашою статтею, щоб не зіткнутися з такими труднощами. Всі моделі з цього огляду можна замовити в магазині MAXUS. А для того щоб допомогти вам з вибором, ми підготували приклади використання джерел світла в різних інтер'єрах і рекомендації з оформлення кімнати.

  читати все
 5. 11 важливих тенденцій в освітленні, які можуть стати реальністю вже в 2018 році

  11 важливих тенденцій в освітленні, які можуть стати реальністю вже в 2018 році

  Динамічні системи Human Centric Lighting, ще більш розумні світильники, інтернет, який передається за допомогою світла, а також інші тренди. Спробуємо розібратися, які фантастичні технології стануть реальністю зовсім скоро.

  читати все